Deweloper wybiera Sente Zarządzanie Projektami

Firma Budchem rozpoczyna wdrażanie autorskiego modułu marki Sente przeznaczonego do zarządzania projektami budowlanymi. Nowe oprogramowanie pozwoli deweloperowi m.in. na kontrolę realnych i całkowitych kosztów realizowanych przez siebie inwestycji.

Firma Budchem zdecydowała się na wprowadzenia nowego oprogramowania, które umożliwi jej m.in. sprawnie zarządzać projektami budowlanymi. Kilka miesięcy wcześniej eksperci z firmy Sente przeprowadzili w przedsiębiorstwie gruntowną analizę przed wdrożeniową.

Jak wyjaśnia Monika Urban, wiceprezes Budchemu:
– O naszej współpracy z Sente zdecydował fakt, że jako jedyna z firm informatycznych zaproponowała nam swój autorski moduł dedykowany dla przedsiębiorstw takich jak nasze. Nowe oprogramowanie pozwoli nam określić realne koszty prowadzonych przez nas projektów budowlanych w skali całej inwestycji, a także na poszczególnych jej elementach – dodaje.

Nowa aplikacja umożliwia także kontrolę budżetów opracowanych nawet dla kilku przedsięwzięć jednocześnie. – To doskonale narzędzie do zarządzania projektami budowlanymi. Pozwala firmie na podejmowanie kluczowych decyzji finansowych na podstawie bieżących informacji generowanych przez system. Pokazuje także bieżące zużycie materiałów i sprzętu wykorzystanego przy wykonywaniu określonego elementu planu inwestycyjnego oraz koszty robocizny i usług podwykonawców – wyjaśnia Michał Wojtkowiak, kierownik projektu wdrożeniowego w firmie Sente. Dla przykładu, jednym z dodatkowych elementów aplikacji zastosowanej w Budchemie jest moduł CRM Wypożyczalnia. Dzięki niej firma może zarządzać wszelkiego rodzaju narzędziami i sprzętem – wypożyczać je zarówno własnym pracownikom, jak i zewnętrznym podwykonawcom oraz obliczać koszty z tego tytułu.

Ale to nie wszystko. Deweloper wybrał jednocześnie kilka innych programów z oferty SENTE, które mają poprawić zarządzanie na różnych poziomach w firmie. Są to: Sente Sprzedaż i Dystrybucja, program do prowadzenia księgowości – Sente Finanse i Księgowość umożliwiający prowadzenie profesjonalnego systemu rozliczeniowego oraz moduł ułatwiający zarządzanie wiedzą o pracownikach pod nazwą Sente Personel.

Obecnie specjaliści z firmy Sente prowadzą cykl szkoleń dla przyszłych użytkowników nowego systemu informatycznego w Budchemie. Jego uruchomienie przewidziane jest na początek stycznia 2009 roku. Całkowite  wdrożenie  oprogramowania zakończy się w marcu 2009 roku.

Powrót do listy artykułów