Komputronik S.A. nowym partnerem Sente

Na początku bieżącego roku do grona naszych Partnerów dołączyła firma Komputronik S.A. z Poznania. Zawarta umowa dotyczy współpracy w zakresie sprzedaży i wdrażania pakietu Sente wspierającego w zarządzaniu małe i średnie przedsiębiorstwa.

Komputronik S.A. jest jedną z czołowych firm zajmujących się dystrybucją sprzętu komputerowego w Polsce. Plasuje się na czołowych miejscach rankingów najszybciej rozwijających się firm branży IT w Polsce. Pion zajmujący się Rozwiązaniami Biznesowymi spółki Komputronik działa pod nazwą Komputronik Biznes.

Firma ta specjalizuje się we wdrożeniach systemów wspomagających zarządzanie klasy ERP. W jej ofercie znajduje się również kompleksowa obsługa z zakresu informatyzacji przedsiębiorstw oparta na wysokich kwalifikacjach i połączonym know how z dziedziny sprzętu i oprogramowania. Usługi programistyczne pozwalające na wszechstronną rozbudowę funkcjonalności systemu i integrację z pozostałymi systemami wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie to kolejny element oferty Komputronik Biznes. Ponadto firma posiada Centrum Szkoleniowe, w którym przeprowadza szkolenia z systemów ERP na różnych poziomach zaawansowania. Oprócz działalności usługowej Komputronik jest także producentem systemów informatycznych.

Powrót do listy artykułów