Leasing na oprogramowanie

Firma Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. nawiązała współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym. Umowa partnerska dotyczy nowej oferty EFL “Leasing 0 % na oprogramowanie”.

Obie firmy decydując się na współpracę oparły się na wspólnych doświadczeniach zarówno w branży finansowania projektu jak i zapotrzebowania na dane usługi. Jak wyjaśnia Jakub Czyżkowski, prezes firmy Sente – Oferta Leasingu 0% na oprogramowanie jest odpowiedzią na rosnące potrzeby przedsiębiorców względem alternatywnych źródeł finansowania inwestycji IT, innych niż środki własne lub kredyty bankowe.

– Dzięki powyższej ofercie mogą oni stać się użytkownikami nowoczesnego sprzętu komputerowego i systemów informatycznych na zasadach umów cywilnoprawnych, które będą  pracowały na ich sukces. Tym samym firmy mogą w bardziej dogodny dla nich sposób dostosować swoje programy komputerowe do aktualnych potrzeb rynku IT – dodaje Jakub Czyżkowski.

Warunkiem uzyskania leasingu na oprogramowanie IT jest przedstawienie niezbędnych dokumentów takich jak KRS, dokumenty rejestrowe firmy, REGON, NIP, deklaracje PIT, CIT oraz deklaracji o niezaleganiu względem organów skarbowych. Dodatkowo firmy, które podpisały już co najmniej jedną umowę z EFL będą obsługiwane w ramach uproszczonej procedury IT EXPRESS – wystarczy okazanie dokumentów rejestrowych i złożenie oświadczenia o braku zaległości podatkowych.

Powrót do listy artykułów