Obejrzyj ERP-a na DVD i zdecyduj, który wybrać

Gdzie oprócz internetu można znaleźć informacje na temat dostępnych na polskim rynku systemach ERP, które pomogą wybrać odpowiedni dla firmy program? Warto w tym celu zajrzeć do raportu ERP 2012, nad którym obecnie pracuje portal erp-view.pl, prezentujący najnowsze wiadomości z branży systemów zintegrowanych.

Najnowsze wydanie publikowanego od 13 lat raportu, dotyczącego dostępnych na polskim rynku systemów ERP będzie dostępne 8 czerwca, na płycie DVD i otrzyma go 4000 przedsiębiorstw w całej Polsce.

Szansę na bezpłatną wersję raportu ma pierwszych 500 osób, które do 31 maja wypełnią odpowiedni formularz. Po tym terminie raport będzie odpłatny.

W raporcie znajdą się prezentacje ponad 30 systemów ERP, w tym oprogramowania Sente, opisanych przez ponad 500 funkcji charakterystycznych dla polskich przedsiębiorstw.

Ważne informacje o systemie Sente można również znaleźć na naszej stronie internetowej. Polecamy również kontakt z naszymi konsultantami, którzy pod numerem telefonu 71 78 47 900, doradzą jakie funkcjonalności warto wziąć pod uwagę przy wyborze oprogramowania.

Serdecznie zapraszamy.

Powrót do listy artykułów