Fast White Cat to firma, która w branży funkcjonuje od 2012 roku. Przebojem wdarła się na polski rynek i sukcesywnie zdobywa sobie na nim pozycję. Może poszczycić się wyjątkowym zespołem. Zatrudnia 46 Magento 2 Deweloperów, wśród których jest aż 8 Certyfikowanych.

To, czym w głównej mierze zajmuje się firma, to wdrożenia sklepów na platformie Magento. Tworzy rozwiązania e-commerce oraz wspiera ich funkcjonowanie. Firma ma za sobą skomplikowane wdrożenia Omnichannel dla takich firm jak 4F czy Quiosque. Może pochwalić się również przygotowaniem integracji z największymi systemami ERP – SAP czy MS NAV.

Współpracę z zespołem FWC podjęły największe firmy, między innymi Mazda, Tchibo, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Tally Weijl czy InterSport. Cały zespół FWC robi wszystko, aby przygotowane wdrożenia były jak najlepiej dopasowane do klienta – Partnerzy, który współpracują z wrocławską firmą przyznają, że rozwiązania są skuteczne i eleganckie.

Usługi FWC mają kompleksowy charakter – zespół stworzy sklep i zajmie się jego utrzymywaniem, może również zająć się kwestiami marketingowymi czy przedstawić plan wdrożenia rozwiązań omnichannelowych.

Dotychczasowi klienci

QUIOSQUE, TALLY WEIJL, 4F, GO SPORT, EAPTEKA.PL, TOŁPA, MAZDA, DUKA, TCHIBO

Dane kontaktowe