Grupa SSI SCHÄFER jest wiodącym producentem rozwiązań z zakresu modułowych systemów magazynowych i logistycznych na skalę światową. W międzynarodowej siedzibie głównej w Neunkirchen, w 80 spółkach zagranicznych oraz w zakładach produkcyjnych w kraju i za granicą firma zatrudnia ponad 10.000 pracowników.
SSI SCHÄFER opracowuje innowacyjne koncepcje i rozwiązania dla branż, w odpowiedzi na indywidualne oczekiwania Klientów, na sześciu kontynentach i kształtuje w ten sposób rozwój i przyszłość intralogistyki.

Przedsiębiorstwo planuje, tworzy koncepcje i produkuje systemy dla magazynów, zakładów produkcyjnych, warsztatów i biur, manualne i automatyczne systemy magazynowe, przenośnikowe, komisjonujące i sortujące, a także rozwiązania z zakresu technologii gospodarowania odpadami i recyclingu. SSI SCHÄFER jest jednym z największych dostawców oprogramowania sterującego wewnątrzzakładowymi przepływami materiałów z utrzymaniem funkcjonalności. Ponad 1000 ekspertów IT projektuje wysoce wydajne aplikacje i służy doradztwem w zakresie inteligentnego łączenia komponentów oprogramowania i wyposażenia sprzętowego. Szerokie spektrum oprogramowania wraz z WAMAS® i SAP zabezpiecza wszystkie procesy łącznie z zarządzaniem magazynem i przepływami materiałów. Dzięki swoim rozwiązaniom
SSI SCHÄFER optymalizuje wydajność Klienta oraz tworzy możliwość aktywnego zarządzania magazynem, przy zastosowaniu kluczowych wskaźników efektywności.

SSI SCHÄFER oferuję kompleksowe rozwiązania wewnątrzmagazynowe jako globalny generalny wykonawca. Zakres usług obejmuje planowanie i doradztwo, realizację instalacji pod klucz dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta oraz serwis i konserwację.

Dane kontaktowe