Podziękowania dla Grupy PSB

Pragniemy, w imieniu całego zespołu pracowników Sente Sp. z o.o., serdecznie podziękować za Państwa uczestnictwo w III Targach Grupy PSB, a w szczególności za spotkanie się z nami na naszym stoisku wystawienniczym oraz podczas imprez towarzyszącym Targom.

Szanowni Akcjonariusze oraz Dostawcy Grupy PSB!

Pragniemy, w imieniu całego zespołu pracowników Sente Sp. z o.o., serdecznie podziękować za Państwa uczestnictwo w III Targach Grupy PSB, a w szczególności za spotkanie się z nami na naszym stoisku wystawienniczym oraz podczas imprez towarzyszącym Targom.

Wierzymy, że zainteresowały Państwa funkcjonalności oprogramowania Sente oraz możliwości ich zastosowania w Państwa Firmach. Specjalnie dla Akcjonariuszy Grupy PSB, jak również dla Dostawców przygotowaliśmy dedykowane rozwiązania informatyczne. Liczymy zatem, że zaproponowane warunki zachęciły Państwa do rozważenia korzyści płynących ze współpracy z Sente Sp. z o.o.

Wyrażamy nadzieję, że w niedługim czasie będziemy mieli możliwość kolejnego spotkania się z Państwem, aby jeszcze lepiej poznać się oraz w odniesieniu do Państwa potrzeb i wymagań omówić wzajemne oczekiwania i korzyści w kontekście informatycznego rozwoju Państwa Firm.

Dziękujmy raz jeszcze za wspólnie spędzony czas w Kielcach i liczymy na podtrzymywanie zawartych znajomości oraz kontaktów handlowych.

Zespół Sente

Powrót do listy artykułów