Prezentacja Sente oceniona najwyżej na konferencji SDP GigaCon

Ponad połowa uczestników konferencji Systemy Dla Przedsiębiorstw 28. stycznia 2010 roku we Wrocławiu, najwyżej oceniła prelekcję pt. „WMS – magazyn, który rządzi się sam” firmy Sente, a 41% ankietowanych oceniło ją jako dobrą, spośród 10. wystąpień wygłoszonych w trakcie sympozjum.

W ankiecie wzięli udział szefowie działów informatyki, kierownicy projektów, pracownicy działów integracji i projektanci systemów oraz przedstawiciele firm szukających nowoczesnych rozwiązań wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem.

Przypomnijmy, że Jakub Czyżkowski, prezes zarządu spółki Sente Systemy Informatyczne przedstawił  w niej koncepcję zarządzania magazynem wysokiego składu z wykorzystaniem systemu Sente WMS, na bazie wdrożenia systemu w jednym z przedsiębiorstw. Omówił rozwiązania systemu, który na podstawie dostępnej informacji sam potrafi zarządzać magazynem zarówno na poziomie taktycznym, jak i operacyjnym. Przedstawił także zagadnienia, z jakimi tzw. “wirtualny kierownik” musi sobie poradzić, a także najciekawsze sytuacje, z którymi firmy spotykają się w trakcie zarządzania magazynem.

Prezentowane oprogramowanie Sente WMS, otrzymało w 2008 roku wyróżnienie przyznane mu przez Microsoft w konkursie “Aplikacja Roku 2008” w kategorii “Najlepszy program komputerowy wspomagający zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem 2008”.

Powrót do listy artykułów