Przychodzi informatyk do przedsiębiorcy

Specjalnie dobrana tematyka, ciekawe szkolenia, warsztaty i pokazy – to atrakcje czekające na studentów i pasjonatów, zainteresowanych najnowszymi technologiami, ułatwiającymi zastosowanie informatyki w biznesie, w trakcie trzydniowej konferencji – “Informatyka biznesowa 2012”.

Tegoroczną konferencję, która odbędzie się w dniach 27- 29 marca na Politechnice Wrocławskiej, w budynku D20, po raz czwarty zorganizuje Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR, działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

W trakcie szkoleń i pokazów nowoczesnego sprzętu wspomagającego pracę przedsiębiorstw, uczestnicy będą mogli wzbogacić swoją wiedzę z zakresu najnowszych technologii, ułatwiających praktyczne stosowanie informatyki w biznesie. Jednymi z prowadzących będą konsultanci wrocławskiej firmy Sente Systemy Informatyczne, twórcy i dostawcy oprogramowania ERP, która jest także partnerem głównym tegorocznej konferencji.

Warto znaleźć czas na to wydarzenie, bowiem znajomość najnowszych narzędzi IT i technologii wspierających zarządzanie firmą, to cenna wiedza, której zdobycie uczestnicy będą mogli potwierdzić certyfikatem.

Tematyka warsztatów Sente:

Termin: 27 marca
Godz: 13.00 – 14.30
Temat: ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE DLA BIZNESU – teoria a praktyka

Termin: 28 marca
Godz: 11.00 – 12.30
Temat: ERP– co każdy wiedzieć powinien?
Zapisy ruszają 19 marca.

Serdecznie zapraszamy.

Powrót do listy artykułów