Wielki sukces Akademii ERP

Prawie 200 uczestników i ponad 100 przyznanych certyfikatów – to bilans kończącej się akcji edukacyjnej dla studentów, zorganizowanej po raz pierwszy przez wrocławską firmę Sente Systemy Informatyczne.
Akademia ERP to cykl bezpłatnych wykładów dla studentów i absolwentów trzech wrocławskich uczelni – Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego i Uniwersytetu Wrocławskiego, kształcących na kierunkach informatycznych.

W trakcie akcji trwającej od 19 listopada do połowy grudnia 2011 roku konsultanci Sente omówili specyfikę systemów ERP oraz sposoby ich wdrażania w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności. Ponadto podzielili się ze słuchaczami wiedzą na temat najnowszych technologii stosowanych obecnie w systemach zintegrowanych.

– Spora liczba uczestników to niewątpliwy sukces frekwencyjny. Jesteśmy mile zaskoczeni, że studenci z wielkim zapałem skorzystali z możliwości poszerzenia swojej wiedzy na temat oprogramowania zintegrowanego – mówi Małgorzata Grelich, HR Manager w firmie Sente Systemy Informatyczne.

Wydarzenie zakończy prelekcja na temat systemów ERP na przykładzie oprogramowania Sente w wersji 3.0, która odbędzie się 26 stycznia br., na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, w sali 113, bud A. Początek o godz. 17.00.

Powrót do listy artykułów