Ruszył jesienny nabór wniosków do działania 8.2

19. września ruszył drugi w tym roku konkurs dla małych i średnich przedsiębiorstw, na wnioski o dofinansowanie informatyzacji i rozwój biznesu on-line, w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka – „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”.

Celem konkursu jest wyłonienie projektów, które w największym stopniu przyczynią się do aktywnego tworzenia wspólnych przedsięwzięć biznesowych, prowadzonych w formie elektronicznej, przez firmy z sektora MŚP.

Przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski o dofinansowanie wdrożenia nowych lub integrację już istniejących systemów informatycznych. Mają na to czas od 3 do 28 października br.

We wnioskach można przedstawić możliwość integracji systemów informatycznych pomiędzy swoimi pośrednikami, dostawcami, dystrybutorami, punktami sprzedaży i świadczenia usług oraz kontrahentami. Tym razem na te cele przeznaczone będzie 1. 557 mln zł.

Minimalna kwota dofinansowania nie może być niższa niż 20 tys. zł i jednocześnie nie może przekraczać 2 mln zł. Projekty mogą być objęte wsparciem nie dłużej niż 2 lata.

Szczegóły konkursu, regulamin i wzory dokumentów, dostępne tutaj>> 

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz zmniejszyć koszty wdrożenia oprogramowania systemu Sente?

Skontaktuj się z nami:
Tel. 0 71 78 47 900
mail: office@sente.pl

Powrót do listy artykułów