System Sente w wersji 3.0 zdobywa uznanie

Najnowsza wersja oprogramowania zintegrowanego firmy Sente Systemy Informatyczne, cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. Nic dziwnego, bo system Sente w wersji 3.0 umożliwia elastyczną i intuicyjną analizę dowolnych danych, w tym tworzenie wykresów oraz tabel przestawnych.

A jak zapewnia dr inż. Marcin Smereka, dyrektor Działu Rozwoju Oprogramowania – Użytkownicy zyskują także możliwość efektywniejszego poruszania się po systemie, zgodne z najnowszymi standardami interfejsowymi, znanymi z pakietu MS Office.

Dlaczego warto wdrożyć nową wersję?

Dużej przebudowie uległa sama architektura systemu i sposób jego użytkowania. Firma zrezygnowała z osobnych programów (wcześniej był to np. Sente Sprzedaż i Dystrybucja), łącząc dotychczasowe funkcjonalności systemu w jedną aplikację, obejmującą wszystkie obszary funkcjonalne. Dzięki czemu użytkownicy aplikacji otrzymują niespotykaną do tej pory wygodę eksploatacji, w jednym, zintegrowanym środowisku codziennej pracy.

Zawsze “pod ręką”

Innowacyjna, wzorowana na najnowszych rozwiązaniach i trendach produktów Microsoftu koncepcja konfigurowalnego nawigatora, wstążki i pasków narzędzi pozwala użytkownikom na takie przygotowanie środowiska pracy, aby najczęściej używane przez siebie funkcje miał zawsze „pod ręką”. Twórcy systemu znacznie rozbudowali możliwości wyszukiwania, filtrowania i grupowania danych, co czyni oprogramowanie jeszcze bardziej efektywnym i ergonomicznym.

Większa funkcjonalność

Nowa wersja systemu uwzględnia nie tylko zmiany technologiczne, ale i funkcjonalne. Autorzy  uzupełnili ją o nowy obszar funkcjonalny „Obieg dokumentów i Workflow”, który wspomaga pracę organizacji w wymiarze, do tej pory dostępnym jedynie dla systemów DMS (Document Management Systems), a nie klasy ERP.

Dostarcza on takich narzędzi jak repozytoria dokumentów, obsługa poczty elektronicznej i tradycyjnej, faksów oraz umożliwia inicjowanie procesów obsługi dokumentów. Oferuje również wspólny terminarz dla wszystkich operatorów systemu, co umożliwia efektywne wspomaganie organizacji pracy grupowej w firmie.

Nowe moduły

Ponadto, wiele innych obszarów funkcjonalnych zyskało nowe moduły. Dla przykładu, w obszarze produkcji wprowadzono moduły kalkulacji, kalkulacji powykonawczej i raportowania produkcji na urządzeniach przenośnych. Z kolei w obszarze magazynu wysokiego składu – moduł automatycznego zarządzania zleceniami magazynowymi, a w obszarze logistyki obsługę składów celnych i wiele innych.

W sumie, oprócz wspomnianych (obieg dokumentów, produkcja, WMS, logistyka), obecnie system tworzą obszary funkcjonalne, wspomagające zarządzanie finansami i księgowością, personelem, relacjami z klientem (CRM) controllingiem i BI oraz oprogramowanie e-commerce.

Klientów zainteresowanych wdrożeniem systemu Sente w wersji 3.0 zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami:
tel. 0 71  78 47 900
e-mail: office@sente.pl

Powrót do listy artykułów