System Sente w ubezpieczeniach

W marcu tego roku rozpoczęła się realizacja wdrożenia systemu Sente w Europejskim Centrum Pomocy Poszkodowanym. Wdrażane moduły obejmują Sente CRM, Sente Sprzedaż i Dystrybucja, Sente Finanse i Księgowość oraz Sente Personel.

Przedmiotem działalności firmy jest dochodzenie odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeń, świadczenie pomocy prawnej obejmującej doradztwo oraz zastępstwo procesowe w postępowaniu sądowym i administracyjnym. Firma zajmuje się także innymi usługami prawnymi nie odszkodowawczymi takimi jak np. tworzenie analiz.

Firma pracuje w systemie marketingu wielopoziomowego. Głównym węzłem jest centrala, która kontroluje prace siatki przedstawicieli i partnerów. System umożliwia sposób wynagradzania prowizyjnego uzależnionego od pozycji w drzewie i ilości prowadzonych spraw. Przedstawiciele mogą rekrutować i tworzyć własną sieć przedstawicieli, która jest wpinana do głównego drzewa.

Zadaniem aplikacji Sente będzie umożliwienie efektywnego zarządzania sprawami prowadzonymi przez firmę oraz szybkie uzyskanie informacji na ich temat, ułatwi pracę poszczególnych zespołów, czyniąc ją sprawniejszą i skuteczniejszą dzięki usystematyzowaniu i zorganizowaniu informacji.

Nowości w naszym systemie:

Na potrzeby firmy stworzono dodatkową funkcjonalność umożliwiającą zarządzanie struktura MLM (marketingu wielopoziomowego opisanego powyżej).

Powrót do listy artykułów