Sente ludzkim głosem o systemach ERP

Omówienie filozofii zarządzania magazynem wysokiego składu i prezentacja doświadczeń z wdrożenia oprogramowania Sente WMS, to temat wystąpienia eksperta firmy Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o., podczas VI. Ogólnopolskiej Konferencji pod nazwą “Specjaliści ludzkim głosem – prawdziwe relacje z wdrożeń systemów CRM i ERP”.

Sympozjum odbyło 28. października w Warszawie, w siedzibie Business Center Club. W trakcie konferencji Jakub Czyżkowski, prezes zarządu spółki Sente wygłosił prelekcję pt. “WMS – magazyn, który rządzi się sam”. Użytkownicy systemów informatycznych mogli porozmawiać z ekspertem firmy na temat korzyści z wdrożenia zintegrowanego oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Goście mogli również uzyskać od naszego specjalisty wyczerpujące informacje na temat pakietu oprogramowania Sente.

W trakcie VI. edycji sympozjum omówiono najlepsze przykłady wdrożeń wspominanych systemów. Odbyły się również dyskusje z udziałem użytkowników, dostawców i ekspertów zarówno na temat korzyści z wdrożenia systemów informatycznych, jak i o zagrożeniach występujących w projektach oraz sposobach uniknięcia porażki. Oprócz tego zaprezentowano najciekawsze studia przypadków z wdrożeń, zakończone konkursem na najlepsze wdrożenie pod nazwą Mistrz ERP i Mistrz CRM.

Przypomnijmy. Oprogramowanie Sente MWS for PocketPC zostało wyróżnione w konkursie Aplikacja Roku 2008 organizowanym przez Microsoft. Program nagrodzono w kategorii “Najlepszy program komputerowy wspomagający zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem 2007/2008”.

Powrót do listy artykułów