Sente na konferencji „Skuteczne ERP”

Firma Sente Systemy Informatyczne zaprasza swoich klientów do bezpłatnego udziału konferencji „Skuteczne ERP”, która odbędzie się 23 kwietnia w Businessman Institute w Warszawie. W trakcie imprezy Jakub Czyżkowski, prezes spółki przedstawi koncepcję zarządzania magazynem wysokiego składu, z wykorzystaniem systemu Sente WMS.

Wydarzenie będzie okazją do spotkania z ekspertem Sente, który wygłosi prelekcję pt. „WMS – magazyn, który rządzi się sam”. Jej tematem będzie prezentacja koncepcji zarządzania magazynem opartej o w pełni zautomatyzowany proces decyzyjny na poziomie operacyjnym.

Prelegent przedstawi rozwiązania systemu informatycznego Sente WMS, który na podstawie wszelkiej dostępnej informacji sam potrafi zarządzać magazynem zarówno na poziomie taktycznym, jak i operacyjnym. Omówi także zagadnienia, z jakimi tzw. “wirtualny kierownik” musi sobie poradzić, opisze ciekawe sytuacje, z którymi firmy spotykają się w trakcie zarządzania magazynem. Przedstawi również wyniki wdrożenia koncepcji “magazynu, który rządzi się sam” na przykładzie implementacji systemu Sente WMS w jednym z przedsiębiorstw.

Konferencja posłuży prezentacji tendencji w rozwoju systemów ERP. Ponadto prelegenci będą szukali odpowiedzi m.in. na pytania o to, czy duzi gracze rynkowi zostawiają miejsca dla małych i średnich dostawców systemów zintegrowanych? Uczestnicy poznają aktualne informacje na temat technologii i aplikacji stosowanych w systemach ERP. Dowiedzą się także jak zdefiniować wymagania funkcjonalne wobec tego oprogramowania.

Do udziału zaproszeni są przedstawiciele kadry zarządzającej, prezesi zarządów, dyrektorzy finansowi, dyrektorzy marketingu i sprzedaży, IT, a także kadra menedżerska odpowiedzialna za podejmowanie strategicznych decyzji w obszarze e-biznes, analitycy biznesowi oraz projektanci systemów i kierownicy projektów IT.

Konferencja: Skuteczne ERP
Miejsce: Businessman Institute, Trakt Lubelski 40a, Warszawa
Termin: 23 kwietnia 2010 roku
Prelekcja: WMS – magazyn, który rządzi się sam
Prelegent: Jakub Czyżkowski, prezes zarządu spółki Sente
Godzina: 10.20 – 10.50

Kontakt ws. bezpłatnego zaproszenia na konferencję (dla klientów Sente):
Przemysław Lechwar
tel. 071 78 47 900 wew. 124
mail: p.lechwar@sente.pl

Powrót do listy artykułów