Sente na konferencji Systemy dla Przedsiębiorstw

Zakończyła się druga edycja konferencji Systemy dla Przedsiębiorstw Giga Con 2009, w trakcie której Jakub Czyżkowski, prezes firmy Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o., omówił koncepcję zarządzania magazynem wysokiego składu, z wykorzystaniem systemu Sente WMS. Sympozjum odbyło się 23 i 24 listopada 2009 roku w Warszawie.

Ekspert Sente wygłosił prelekcję pt. “WMS – magazyn, który rządzi się sam”. Jej tematem była prezentacja koncepcji zarządzania magazynem opartej o w pełni zautomatyzowany proces decyzyjny na poziomie operacyjnym. Prelegent przedstawił rozwiązania systemu informatycznego Sente WMS, który na podstawie wszelkiej dostępnej informacji sam potrafi zarządzać magazynem zarówno na poziomie taktycznym, jak i operacyjnym. Omówił także zagadnienia, z jakimi tzw. “wirtualny kierownik” musi sobie poradzić, opisał ciekawe sytuacje, z jakimi firmy spotykają się w trakcie zarządzania magazynem. Przedstawił również wyniki wdrożenia koncepcji “magazynu, który rządzi się sam” na przykładzie implementacji systemu Sente WMS w jednym z przedsiębiorstw.

Kolejne spotkanie z ekspertem firmy Sente, odbędzie się w trakcie trzeciej edycji konferencji SDP 28 stycznia 2010 roku, we Wrocławiu, w Hotelu Orbis Wrocław, w godz: 14.20 – 14.50.

Zapraszamy.

Powrót do listy artykułów