Sente otwiera pierwszy oddział

Wychodząc na przeciw coraz większym oczekiwaniom Klientów zarząd firmy postanowił utworzyć oddział. Wybór padł na Katowice, gdyż rejon ten już od jakiegoś czasu zgłasza spore zapotrzebowanie na nowoczesne systemy informatyczne.

Różnorodność prac wdrożeniowych powoduje, iż część z nich możliwa jest do przeprowadzenia na odległość za pomocą stałego łącza, niwelując tym samym znaczenie odległości pomiędzy wykonawcą a Klientem. Część z nich natomiast ze względu na swą złożoność wymaga obecności i dyspozycyjności kompetentnych osób.

Jest to powodowane specyfiką firmy Sente jaką jest dostosowywanie oprogramowania do wymogów Klienta. Gruntowne zapoznanie się z procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie ma przy tego typu ofercie ogromne znaczenie, w tych wypadkach odległość jest zatem dość istotna i otwarcie oddziału w południowej części kraju jest bardzo celowe.

W przyszłości planowane jest utworzenie kilku następnych oddziałów, dzięki którym zarówno obsługa Klientów jak i dostęp do nich będzie znacznie ułatwiony.

Wszystkim zainteresowanym podajemy kontakt:

Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
oddział Śląsk
ul. Kosów 5, 40-541 Katowice
tel.  +48 32 20 32 300
fax. +48 32 20 37 069

Powrót do listy artykułów