Sente patronem Gali Programu “Biała Lista”

Firma Sente Systemy Informatyczne patronuje drugiej edycji Gali wręczenia certyfikatów Programu “Biała Lista”. Uroczystość organizowana przez Wrocławską Izbę Gospodarczą odbędzie się 17. grudnia we wrocławskim Ratuszu.

Jednym z trzech głównych patronów gali jest wrocławska firma Sente Systemy Informatyczne, producent systemów klasy ERP wspomagających zarządzanie w średnich i dużych przedsiębiorstwach.  – To ważne wydarzenie dla środowiska biznesowego w naszym regionie skupiające wiarygodne i sprawdzone przedsiębiorstwa. Zdecydowaliśmy się wesprzeć tę uroczystość ponieważ nam również zależy na promowaniu uczciwego biznesu – mówi Jakub Czyżkowski, prezes firmy Sente. Firma już dwukrotnie (2006 rok i 2008 rok) została wyróżniona przez Wrocławską Izbę Gospodarczą certyfikatami wiarygodności i rzetelności.

Podczas drugiej edycji tegorocznej Gali zostanie wręczonych m.in. kilkadziesiąt brązowych certyfikatów wiarygodnym i sprawdzonym przez Wrocławską Izbę przedsiębiorstwom, które już od dwóch lat uczestniczą w Programie Białej Listy. Wśród 120 zaproszonych gości swój udział zapowiedzieli przedstawiciele władz lokalnych na czele z prezydentem Wrocławia, Rafałem Dudkiewiczem oraz marszałkiem województwa dolnośląskiego, Markiem Łapińskim. Gościem honorowym uroczystości będzie Kardynał Henryk Gulbinowicz. Patronat medialny nad imprezą objął dziennik Rzeczpospolita oraz Telewizja i Radio Wrocław.

O Programie Biała Lista
To program promocji wiarygodnych przedsiębiorstw z całego kraju, które funkcjonują na zasadach rzetelnego biznesu. Jego idea powstała w 2004 roku. Twórcą Białej Listy jest Wrocławska Izba Gospodarcza (WIG). Obecnie w gronie laureatów Białej Listy znajduje się 250 przedsiębiorstw z całej Polski. Od 2008 roku dzięki współpracy WIG i dziennika Rzeczpospolita program ma charakter ogólnopolski. Gale Białej Listy obywają się dwa razy do roku – w Warszawie i we Wrocławiu.

Powrót do listy artykułów