Sente wdraża w LC

Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. producent systemów klasy ERP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem, po przeprowadzeniu analizy przedwdrożeniowej rozpoczął wdrożenie w LC z siedzibą w Bielsku Białej.

Firma ta zajmuje się profesjonalnym doborem oraz sprzedażą pomp wodnych, ciepłowniczych, przemysłowych, ściekowych, dozujących i zestawów hydroforowych dla przedsiębiorstw energetyki cieplnej, przedsiębiorstw wodociągów i kanalizacji, zakładów przemysłowych, firm wykonawczych i osób prywatnych. Przedsiębiorstwo współpracuje z producentami pomp, takimi jak Grundfos, LFP i Wilo.

Wdrożenie dotyczy programów Sente Sprzedaż i Dystrybucja oraz Sente CRM. Zwłaszcza ten drugi produkt wzbudził u właściciela LC szczególne zainteresowanie. Działalność firmy charakteryzuje się długotrwałym i skomplikowanym procesem sprzedaży, polegającym na przygotowaniu ofert dla klientów, składaniu zapytań do dostawców jak również udziale w licznych przetargach. Uwieńczeniem tych prac jest etap finalny czyli sprzedaż do klienta. Szczegółowe monitorowanie tego procesu będzie wymagało rozbudowania Sente CRM o dodatkowe funkcje. Zgodnie z zawartą umową zakończenie prac wdrożeniowych ma nastąpić pod koniec lipca bieżącego roku.

Powrót do listy artykułów