Studencie, zostań ambasadorem Sente

Studiujesz na Politechnice Wrocławskiej? Angażujesz się aktywnie w życie uczelni? Masz głowę pełną ciekawych pomysłów? Chcesz rozwijać swoje umiejętności i zdobyć doświadczenie zawodowe? Jeśli tak – zostań ambasadorem marki.

Projekt wrocławskiej firmy Sente Systemy Informatyczne, twórcy i dostawcy oprogramowania klasy ERP, systemu Sente w wersji 3.0, skierowany jest do studentów II-IV roku studiujących dziennie lub zaocznie na PWr.

Udział w programie daje studentom możliwość udowodnienia swojej kreatywności. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wysłać CV wraz z propozycją własnych pomysłów, związanych z promocją naszej marki, na adres: kariera@sente.pl.

Autorzy najbardziej interesujących, nowatorskich rozwiązań, będą mięli szansę je samodzielnie zrealizować, a jako przedstawiciele firmy, otrzymają prawo reprezentowania jej w swoim środowisku.

Najlepsi żacy, zaproszeni do udziału w stażu, będą mogli zdobyć umiejętność prowadzenia projektów, realizować własne pomysły i zyskać nowe kompetencje. A ponadto, otrzymają cenne referencje i rekomendacje.

Dlaczego firma kieruje inicjatywę do studentów tej uczelni? – Od kilku lat współpracujemy z różnymi wrocławskimi szkołami wyższymi, jednak najczęściej trafiają do nas studenci właśnie z Politechniki Wrocławskiej. Ma to oczywiście związek z profilem zajęć prowadzonych przez tę uczelnię, która naszym zdaniem doskonale przygotowuje do pracy m.in. programisty, czy wdrożeniowca systemów ERP – mówi Małgorzata Grelich, odpowiedzialna za HR w Sente Systemy Informatyczne.

Program pod patronatem Biura Karier PWr., będzie realizowany przez cały 2011 rok.

Powrót do listy artykułów