Twarzą w twarz o interesach

27. maja odbyły się Wrocławskie Spotkania Biznesu, w trakcie których menadżerowie z dolnośląskich firm mieli okazję porozmawiać z przedstawicielem firmy Sente o możliwościach nawiązania współpracy.

W trakcie imprezy organizowanej przez Wrocławską Izbę Gospodarczą, przedsiębiorcy z firm handlowych, produkcyjnych i usługowych rozmawiali o swoich potrzebach informatycznych oraz możliwościach wdrożenia zintegrowanej aplikacji  Sente, która wspomaga zarządzanie przedsiębiorstwem.

Spotkanie odbyło się w hotelu Wrocław, gdzie przy specjalnie przygotowanych stanowiskach menadżerowie prowadzili dwudziestominutowe rozmowy z wybranymi przez siebie partnerami.

Zdaniem członków Wrocławskiej Izby Gospodarczej, obecnie najważniejszą potrzebą rynku i firm jest rozbudowa rynku wewnętrznego. Dlatego tegoroczna, czwarta edycja imprezy z udziałem przedstawicieli prawie osiemdziesięciu przedsiębiorstw miała na celu ułatwienie nawiązywania nowych kontaktów biznesowych w czasie trwającego nadal spowolnienia gospodarczego.

Powrót do listy artykułów