Ułatwić klientom prowadzenie biznesu

O najnowszej wersji oprogramowania dla przedsiębiorstw i planach jego rozwoju, w rozmowie z dr. inż. Marcinem Smereką, dyrektorem Działu Rozwoju Oprogramowania i Markiem Wesołkiem, dyrektorem Działu Wdrożeń z firmy Sente Systemy Informatyczne.

Która to już wersja oprogramowania ERP wyemitowana przez Sente?

Marek Wesołek: Od 1. grudnia ub.r. nasi klienci mogą korzystać z trzeciej wersji systemu Sente.

Jak długo nad nią pracowaliście?

M.W: Zajęło nam to ponad rok. Głównie z uwagi na spore zmiany w architekturze samego systemu i sposobie jego użytkowania. Zależało nam, by oprogramowanie dla firm naszego autorstwa było maksymalnie funkcjonalne zarówno dla obecnych, jak i przyszłych klientów.

Co wyróżnia obecny system w stosunku do jego poprzedniej wersji?

dr inż. Marcin Smereka: Zasadniczą zmianą, którą wdrożyliśmy jest rezygnacja z dotychczasowych, osobnych programów, na rzecz jednej, pełnej aplikacji. Pozwala ona zarządzać przedsiębiorstwem w obszarze logistyki, finansów i księgowości, kadr i płac, relacji z klientem, produkcji, magazynu wysokiego składu, obiegu dokumentów i workflow oraz e-commerce. Ponadto, system zapewnia użytkownikom niespotykaną do tej pory wygodę eksploatacji, w jednym, zintegrowanym środowisku codziennej pracy. Wiele obszarów funkcjonalnych zyskało nowe moduły. System Sente w trzeciej wersji wyróżnia także nowoczesny interfejs użytkownika, wzorowany na najnowszych rozwiązaniach i trendach Microsoftu. Nowatorski jest także sposób graficznego prezentowania danych, co przekłada się pozytywnie na przejrzystość i atrakcyjność analiz, a ta ma duże znaczenie dla klienta. Jestem przekonany, że zarówno obecni i nowi klienci docenią bogactwo funkcjonalności poszczególnych modułów naszej aplikacji.

Powrót do listy artykułów