Warto zdobywać umiejętności

Przeczytaj, co o swoich oczekiwaniach i zamierzeniach dotyczących stażu, mówi Joanna Helman, laureatka konkursu na najciekawszą pracę magisterską o systemach ERP, która w nagrodę odbędzie miesięczny, płatny staż w firmie Sente Systemy Informatyczne, która zorganizowała konkurs. W rozmowie z redakcją erp-portal:

(…). Możliwość odbycia stażu niezmiernie mnie cieszy, ponieważ da mi to sposobność przyjrzenia się bliżej różnym funkcjom systemów ERP. Podczas stażu zapewne poznam specjalistów zajmujących się konkretnymi dziedzinami rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw, od których na pewno dużo się nauczę.

Mam także nadzieję, że pomogę im nieco inaczej spojrzeć na projektowane przez nich oprogramowanie, ze względu na fakt, iż nie jestem informatykiem, tylko inżynierem zajmującym się organizacją produkcji i planowaniem zasobów przedsiębiorstwa.

Popatrzenie na problem z innej perspektywy daje zupełnie inne, często niedostrzegalne do tej pory rozwiązanie, które po odpowiednim dopracowaniu może okazać się lepsze.

Podczas stażu chciałabym zając się rozwiązaniami dotyczącymi obszaru produkcji, logistyki oraz gospodarki magazynowo-materiałowej dla przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych (…).

 

Powrót do listy artykułów