15-ste urodziny Sente

W tym roku Sente świętowało 15 rocznicę powstania. Dokładnie 10 lipca 2010 roku czterech przyjaciół założyło firmę, która – poprzez nowoczesne rozwiązania informatyczne – miała wspierać zarządzanie przedsiębiorstwem.

Sente, czyli przewaga

Założenie firmy wiąże się ściśle z wymyśleniem jej nazwy. Twórcy zdecydowali się na nazwę Sente, co w japońskiej grze oznacza ruch, który pozwala zdobyć przewagę. Z perspektywy minionych lat można ocenić, że konsekwentne działanie i stały rozwój pozwoliły zdobyć przewagę nie tylko nad konkurencją. Wdrożenia zintegrowanych rozwiązań informatycznych umożliwiły zdobycie przewagi na rynku również wielu klientom Sente, którzy traktowani są jak partnerzy biznesowi i których rozwój jest miarą jej własnego sukcesu.

Pasja i praca

Osiągnięcia w biznesie wynikają nie tylko z konsekwencji czy rozwoju. To efekt ciągłej, rzetelnej pracy, wyjazdów i spotkań z klientami. To praca całego zespołu, który stara się jak najlepiej spełnić oczekiwania klientów. Właśnie dzięki ludziom: pracownikom, współpracownikom, klientom Sente firma stale się rozwija i odnosi kolejne sukcesy. Dlatego też 15-ste urodziny były dobrą okazją, żeby we wspólnym gronie uczcić osiągnięcia, co stało się na przyjęciu urodzinowym, które miało miejsce 31 lipca.

Powrót do listy artykułów