Nasi Partnerzy

Nasze doświadczenie i wiedzę wzbogacamy o kompetencje zaufanych Partnerów biznesowych. To podejście sprawia, że nie nie ma dla nas wyzwań, którym nie moglibyśmy (razem z Partnerami) sprostać.

QBICO jest wrocławską firmą, która od 2007 roku zajmuje się inżynierią danych. Projektuje, implementuje oraz wdraża rozwiązania z zakresu Business Intelligence, hurtowni danych i systemów raportowych.

Agile Software House specjalizujący się w rozwoju e-Commerce B2B / B2C. Swoje doświadczenie na rynku zdobywa od 2010 roku.

3LP SA to operator logistyczny dysponujący jednym z największych centrów logistycznych w Polsce, oferujący zautomatyzowany outsourcing usług logistycznych związany z magazynowaniem, obsługą towarów i transportem.

Studio doradczo-projektowe tworzące silne i rozpoznawalne marki.

GoTechnologies jest doświadczoną firmą specjalizującą się w doradztwie strategicznym, transformacyjnym i informatycznym, koncentrując się na wykorzystaniu technologii IT w rozwoju przedsiębiorstw i start-upów.

Metroplan jest jednym z wiodących przedsiębiorstw doradztwa techniczno-projektowego. Opracowujemy kompleksowe rozwiązania dla zakładów produkcyjnych i logistycznych

Regalux to firma z doświadczeniem w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań z zakresu kompleksowego wyposażenia magazynów, składowania i projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym. 

Unity Group to jeden z największych dostawców IT dla e-biznesu w Polsce. Od ponad 20 lat dostarczamy technologię pozwalającą na realizację transformacji cyfrowej przedsiębiorstw.

Optimatik znajduje się wśród polecanych partnerów Sente, uzupełniając nasze kompetencje w obszarach, które mogą budować wartość dla naszych klientów.

Edrone to platforma CRM dla eCommerce.

Jedyny partner Tableau w Polsce w 100% skoncentrowany na wdrożeniach Tableau - Business Intelligence.

STIGO dostarcza specjalistyczne oprogramowanie i maszyny dla branży przemysłowej, a w szczególności produkcyjnej. Świadczymy usługi sprzedażowe, proponujemy także profesjonalne wsparcie techniczne i szkoleniowe.

Grupa SSI SCHÄFER jest wiodącym producentem rozwiązań z zakresu modułowych systemów magazynowych i logistycznych na skalę światową.

Allwins pomaga firmom zrozumieć czekające ich zmiany i jak najlepiej przygotować do transformacji cyfrowej.

BinCode zajmuje się doradztwem biznesowym z obszaru logistyki i informatyki związanej z logistyką, firma również zajmuje się wsparciem procesów decyzyjnych w obszarze zarządzania towarem w sieciach dystrybucyjno- handlowych.

LogBox jest nowoczesnym operatorem logistycznym świadczącym usługi w obszarze e-commerce, magazynowania i dystrybucji.

Business Tax Professionals to zespół certyfikowanych doradców podatkowych oraz specjalistów prawa podatkowego. Firma wspiera Klientów indywidualnych i biznesowych, o bardzo różnorodnych profilach działalności.

Kreski to polska firma założona w 2004 roku. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz obsługą sprzętu i oprogramowania do automatycznej identyfikacji. Jesteśmy jedną z największych firm w branży Auto ID w regionie.

To, czym w głównej mierze zajmuje się firma, to wdrożenia sklepów na platformie Magento. Tworzy rozwiązania e-commerce oraz wspiera ich funkcjonowanie. Firma ma za sobą skomplikowane wdrożenia Omnichannel dla takich firm jak 4F czy Quiosque.