Nasi Partnerzy

Nasze doświadczenie i wiedzę wzbogacamy o kompetencje zaufanych Partnerów biznesowych. To podejście sprawia, że nie nie ma dla nas wyzwań, którym nie moglibyśmy (razem z Partnerami) sprostać.

Firma Raion jest polskim producentem oprogramowania do zarządzania produkcją i monitorowania pracy maszyn.

AKAT Consulting zajmuje się szeroko pojętym doradztwem biznesowym, szkoleniami dla firm oraz pozyskiwaniem różnego rodzaju finansowania.

Gloabal24 to kompleksowe transgraniczne usługi logistyczne dla e-commerce.

TaxAGroup to polska kancelaria podatkowa, oferującą najwyższą jakość obsługi oraz relacyjne podejście do pracy z Klientem

Itmation to największy hoster systemów ERP w Polsce. Ta wrocławska marka oferuje hosting chmurowy stworzony na miarę potrzeb współczesnych aplikacji biznesowych, a jej klientami są przede wszystkim producenci oprogramowania ERP i CRM oraz partnerzy wdrożeniowi. Itmation jest partnerem Sente od 2016 roku, a owocem tej współpracy jest kilkanaście udanych wdrożeń o różnej skali w oparciu o środowisko wirtualne.

IDEACTO to agencja UX&CRO z 14-letnim doświadczeniem. Specjalizują się w eCommerce. Dotychczas zrealizowali 400+ projektów i...

IT Business Consulting Experts sp. z o.o. zajmują się obsługą infrastruktury IT, co dokładnie? Przygotowują podstawy...

Szkolenia biznesowe i digital consulting wzmacniające rozwój organizacji – to usługi, które świadczy od 2005 roku....

QBICO jest wrocławską firmą, która od 2007 roku zajmuje się inżynierią danych. Projektuje, implementuje oraz wdraża rozwiązania z zakresu Business Intelligence, hurtowni danych i systemów raportowych.

Satisfly to firma technologiczna tworząca sklepy internetowe, które sprzedają. Satisfly wierzy, że potencjał i ciężka praca...

3LP SA to operator logistyczny dysponujący jednym z największych centrów logistycznych w Polsce, oferujący zautomatyzowany outsourcing usług logistycznych związany z magazynowaniem, obsługą towarów i transportem.

Studio doradczo-projektowe tworzące silne i rozpoznawalne marki.

GoTechnologies jest doświadczoną firmą specjalizującą się w doradztwie strategicznym, transformacyjnym i informatycznym, koncentrując się na wykorzystaniu technologii IT w rozwoju przedsiębiorstw i start-upów.

Metroplan jest jednym z wiodących przedsiębiorstw doradztwa techniczno-projektowego. Opracowujemy kompleksowe rozwiązania dla zakładów produkcyjnych i logistycznych

Regalux to firma z doświadczeniem w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań z zakresu kompleksowego wyposażenia magazynów, składowania i projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym. 

Unity Group to jeden z największych dostawców IT dla e-biznesu w Polsce. Od ponad 20 lat dostarczamy technologię pozwalającą na realizację transformacji cyfrowej przedsiębiorstw.

Edrone to platforma CRM dla e-Commerce.

Jedyny partner Tableau w Polsce w 100% skoncentrowany na wdrożeniach Tableau – Business Intelligence.

STIGO dostarcza specjalistyczne oprogramowanie i maszyny dla branży przemysłowej, a w szczególności produkcyjnej. Świadczymy usługi sprzedażowe, proponujemy także profesjonalne wsparcie techniczne i szkoleniowe.

Allwins pomaga firmom zrozumieć czekające ich zmiany i jak najlepiej przygotować do transformacji cyfrowej.

BinCode zajmuje się doradztwem biznesowym z obszaru logistyki i informatyki związanej z logistyką, firma również zajmuje się wsparciem procesów decyzyjnych w obszarze zarządzania towarem w sieciach dystrybucyjno-handlowych.

LogBox jest nowoczesnym operatorem logistycznym świadczącym usługi w obszarze e-Commerce, magazynowania i dystrybucji.

Business Tax Professionals to zespół certyfikowanych doradców podatkowych oraz specjalistów prawa podatkowego. Firma wspiera Klientów indywidualnych i biznesowych, o bardzo różnorodnych profilach działalności.

Kreski to polska firma założona w 2004 roku. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz obsługą sprzętu i oprogramowania do automatycznej identyfikacji. Jesteśmy jedną z największych firm w branży Auto ID w regionie.