Sente drugi raz zostaje Diamentem Forbesa

Kolejny rok z rzędu, Sente uplasowało się w prestiżowym zestawieniu Diamentów Forbesa. Ranking ten stanowi jedno z najważniejszych wyróżnień biznesowych w Polsce. Sente znalazło się w kategorii firm, których uśrednione obroty wynoszą do 50 mln złotych.

Systematyczny wzrost

Miejsce w rankingu to wypadkowa wartości przychodów osiągniętych przez spółkę i uzyskanego w tym czasie zysku. Wyniki zestawienia powstają na bazie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. W tegorocznej edycji osiągnęliśmy 34,63% wzrostu, co jest dla nas istotnym potwierdzeniem, że w ciągu ostatnich trzech lat odnotowaliśmy znaczący rozwój. W porównaniu z poprzednim rokiem, w tym rozwijaliśmy się wolniej, ale nadal systematycznie. 

W gronie najlepszych

Tegoroczna edycja to 13 odsłona Diamentów. Znalezienie się w rankingu, stanowi dla naszych klientów świadectwo wiarygodności, stabilności i bezpieczeństwa. Znalazły się w nim firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat najdynamiczniej zwiększały swoją wartość. Wyróżnienia są przyznawane w trzech kategoriach: firmy osiągające przychód powyżej 250 mln, firmy z przychodami między 50, a 250 mln oraz przedsiębiorstwa osiągające przychody do 50 mln złotych. Oficjalne ogłoszenie wyników będzie mieć miejsce podczas uroczystych Gal Diamentów – dla każdego z regionów osobno. Wydarzenia odbędą się od marca do czerwca 2020 roku w największych miastach Polski.

Powrót do listy artykułów