O nas

1. miejsce w rankingu Dolnego Śląska

2017
najszybciej rozwijający
się dostawca ERP

Trochę historii

Sente w 2000 roku założyliśmy jako grupa przyjaciół, pasjonatów technologii informatycznych, w składzie: Jakub Czyżkowski, Marcin Smereka, Grzegorz Prokopski i Daniel Urban. Na początku działalności o tworzeniu systemów myśleliśmy tak, jak wszyscy – najlepszy system ERP? Taki, który oferuje jak najwięcej funkcji.

Szybko jednak zmieniliśmy nasze podejście. Obserwując dynamicznie rozwijające się firmy naszych Klientów odkryliśmy, że to nie funkcje systemu są najważniejsze. Zrozumieliśmy, że liderzy poszukują rozwiązań, które pozwolą na obsługę ich unikalnego modelu biznesowego i zapewniają nieograniczone możliwości rozwoju. Postanowiliśmy stworzyć jedną platformę informatyczną, która pozwoli na obsługę wszystkich procesów biznesowych i zapewni środowisko do tworzenia dedykowanych rozwiązań umożliwiających budowanie przewagi na szybko zmieniającym się rynku. Tak powstała platforma Teneum.

Sente obecnie to ponad 200 osób – konsultantów i specjalistów. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, a pozostałe biura w Poznaniu, Rzeszowie i Starachowicach. 24 lata doświadczenia to ponad 120 zrealizowanych projektów wdrożeniowych, w których wspieraliśmy wzrost efektywności i rozwój w firmach w całej Polsce. Nie zwalniamy tempa – liczba zrealizowanych projektów stale rośnie.

Zobacz jak wspieramy naszych Klientów:

Dolnośląski Gryf
nominacje 2016, 2017

Zarząd firmy

Daniel Urban

Jakub Czyżkowski

dr inż. Marcin Smereka

Marek Wesołek

Wojciech Nowak

Michał Wojtkowiak

200

pracowników

4,5

liczba użytkowników
systemu

120

wdrożonych
systemów

179

specjalistów IT

Gazele
Biznesu

nominacje 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022

Stowarzyszenie ITCorner

Jesteśmy współzałożycielami klastra ITCorner — dolnośląskiego stowarzyszenia zrzeszającego podmioty zaangażowane w działania na rzecz rozwoju szeroko pojętego, lokalnego rynku nowych technologii. ITCorner od 2013 roku tworzy skuteczną platformę komunikacji między firmami z sektora MŚP, które chcą wykorzystywać swój potencjał do realizacji nowatorskich i ambitnych projektów IT.

W Klastrze wspólnie działamy na rzecz stałej aktywizacji lokalnej społeczności IT. Tworzymy środowisko, w którym każdy może dzielić się doświadczeniami i pomysłami. Co więcej, otwieramy drogę do podejmowania realnej, efektywnej współpracy przy urzeczywistnianiu tych pomysłów.