Szczęśliwa siódemka – Sente ponownie Gazelą Biznesu

Według wielu wierzeń, “7” to liczba związana z sukcesem, szczęściem i doskonałością. Tym razem sprawdziła się także w przypadku Sente, które znalazło się w gronie najbardziej dynamicznych i wiarygodnych przedsiębiorstw w Polsce z sektora MŚP po raz siódmy z kolei. W 22 edycji w rankingu wzięło udział 4490 firm. 

Czym są Gazele Biznesu?

Gazele Biznesu to prestiżowy ranking, który od 21 lat organizuje “Puls Biznesu”. Klasyfikuje małe i średnie firmy w Polsce, które odnotowały energiczny rozwój na przestrzeni ostatnich trzech lat. 

Istnieje kilka warunków mówiących o tym, czy przedsiębiorstwo może uczestniczyć w rankingu. Przede wszystkim nie może odnotować strat w badanym przez trzy lata okresie. W tym czasie przychody ze sprzedaży muszą wzrosnąć, a działalność powinna być prowadzona nieprzerwanie. 

Wyróżnienie dla Sente

Spośród 310 firm na dolnym śląsku, Sente zajęło 78 miejsce. To ogromne wyróżnienie, które pokazuje, że nawet pomimo pandemii, która dała w kość wielu firmom, udało się nie tylko utrzymać na powierzchni, ale dalej prężnie rozwijać. To inspiruje nas do dalszego działania i eksplorowania własnych możliwości. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym przedsiębiorstwom. 

Powrót do listy artykułów