Sente w raporcie Computerworld TOP200

W Sente nieustannie pracujemy nad tym, by jak najlepiej wspierać naszych Klientów w rozwoju i zwiększaniu efektywności za pomocą rozwiązań IT. Jesteśmy szczególnie dumni, kiedy nasza praca zostaje doceniona. Miło nam poinformować, że w tegorocznym raporcie Computerworld TOP200 odnotowaliśmy wzrosty w kluczowych dla nas kategoriach, między innymi w zestawieniu Największych Dostawców rozwiązań ERP.

Nieustanny rozwój

W tegorocznej, 28 już, edycji raportu, znaleźliśmy się w 14 tabelach zestawienia. Najbardziej cieszy nas awans z 36 na 16 miejsce w kategorii Najwięksi dostawcy systemów Enterprise Resource Planning (ERP) w 2019 roku. Znalezienie się na tak wysokim miejscu potwierdza obecność Sente w czołówce dostawców rozwiązania wspomagające zarządzanie.

Ponadto znajdujemy się w pierwszej 20-tce firm oferujących rozwiązania dla sektora rolnictwa i przetwórstwa spożywczego w 2019 roku (tutaj awans o 6 pozycji na miejsce 18) oraz w gronie firm o największych nakładach na R&D w 2019 roku – na 19 miejsce.

Nie osiąść na laurach

Raport Computerworld TOP 200, stanowi od lat podstawowe wiarygodnych źródło informacji na temat branży teleinformatycznej w Polsce. Celem zestawienia jest całościowe przedstawienie stanu polskiej branży ICT, a także jej możliwości i wyzwań. Pomimo kryzysu, związanego z panującą epidemią koronawirusa SARS-CoV-2, perspektywy na najbliższe miesiące są obiecujące, co pozwala nam mieć nadzieję na odnotowanie jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku.

Znalezienie się w tym prestiżowym raporcie to kolejne wyróżnienie dla Sente – obok Diamentów Forbesa, Gazel Biznesu i raportu Liderzy ERP – w 2020 roku.

Powrót do listy artykułów