Dystrybucja

System dla handlu i dystrybucji

zawiera w sobie rozwiązania z zakresu ERP, WMS, CRM, pozwalając zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi firm z tej branży.

Zwiększenie potencjału sprzedażowego

Efektywne wdrożenie sprzedaży wielokanałowej

Rozwiązania ERP dla dystrybucji

 pozwalają na integrację wszystkich wykorzystywanych kanałów sprzedaży (platformy internetowe, sklepy stacjonarne, telecentra, marketplace, sprzedaż bezpośrednia) oraz dostarcza narzędzi do zintegrowanego zarządzania ofertą handlową oraz obsługi klienta biznesowego. Dzięki temu klienci w każdym momencie kontaktu z firmą doświadczają spójnych standardów obsługi oraz warunków sprzedaży.

Skontaktuj się z naszym ekspertem >>

Obsługa klienta jest najważniejsza

Informacje związane z gospodarką magazynową, zaopatrzeniem, sprzedażą i realizacją zamówień są gromadzone przez

 system ERP dla dystrybucji

co pozwala na ich bieżące analizy i błyskawiczne reagowanie na potrzeby klientów. Klienci mogą składać zamówienia w najwygodniejszy dla siebie sposób – poprzez platformę B2B, u przedstawicieli handlowych, przesyłając plik z zamówieniem. Zamówienia pochodzące z różnych źródeł są obsługiwane w jednym systemie, co zdecydowanie ułatwia pracę działu obsługi klienta i wsparcia sprzedaży.

Planowanie zaopatrzenia

Zapewnienie ciągłej dostępności towaru przy jednoczesnej redukcji złogów magazynowych to wyzwanie, z którym mierzą się firmy handlowe.

System ERP dla handlu

 pozwala na trafną estymację zapotrzebowania uwzględniając sezonowość, promocje i zmienny popyt dla poszczególnych branż oraz specyfiki danego biznesu.

Nieograniczone możliwości rozwoju

Zakupy w B2B

System ERP dla dystrybucji

pozwala na bieżące śledzenie umów z dostawcami i monitorowanie cen katalogowych. System podpowiada najkorzystniejszego w danym momencie dostawcę na podstawie określonych parametrów – rodzaju zapotrzebowania, cen i czasu dostawy.

Skontaktuj się z naszym ekspertem >>

Optymalizacja procesów w magazynie

System WMS pozwala na błyskawiczne przyjęcia i wydania, wspiera zarządzanie rozmieszczeniem towaru, przydziela zadania poszczególnym pracownikom oraz wyznacza działania służące do optymalnej kompletacji wydań. Wszystkie procesy magazynowe są zoptymalizowane, co przekłada się na maksymalizację wydajności magazynu firmy dystrybucyjnej.

Jedna platforma ERP, WMS, CRM dla dystrybucji

Rozwiązanie Sente dla branży dystrybucyjnej to narzędzia i funkcjonalności dostosowane do specyfiki tego typu firm.

 ERP dla handlu

 powstało na bazie systemu Teneum X, dlatego oprócz dedykowanej warstwy zaprojektowanej specjalnie dla firm dystrybucyjnych, stanowi wsparcie we wszystkich standardowych obszarach, jakie oferuje oprogramowanie klasy WMS, CRM i ERP.

Elementy rozwiązania dla firm dystrybucyjnych

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się

Przykłady projektów

Novoterm

Sente zwiększa wydajność magazynu dystrybutora armatury sanitarnej

25%

realny wzrost wydajności magazynu

RAW-POL

Jedna platforma ERP, WMS, CRM dla branży dystrybucyjnej

40%

mniejsze koszty składowania

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się