Publikacja:

28 pytań o wdrożenie systemu ERP w firmie produkcyjnej

Efektywne wdrożenie systemu ERP to proces, na którego końcu czekają możliwości optymalizacji działań, wyeliminowania marnotrawienia surowców i oszczędności finansowych. Jakie pytania należy sobie zadać, planując taki projekt w przedsiębiorstwie produkcyjnym? Dowiedz się czytając publikację „28 pytań o wdrożenie systemu ERP w firmie produkcyjnej”.

Wiadomość została oznaczona jako SPAM. Jeśli to czytasz skontakuj się z nami na kontakt@sente.pl

Pobierając materiał akceptujesz Politykę prywatności

Z publikacji dowiesz się:

Jak zaplanować, co chcesz osiągnąć dzięki wdrożeniu i zdefiniować cele? Czego unikać, aby projekt zakończył się powodzeniem?

Jak zaplanować budżet na projekt wdrożeniowy w firmie produkcyjnej? Jakiego zwrotu z inwestycji możesz się spodziewać?

Jakich cech szukać u potencjalnego dostawcy rozwiązania i jak z nim współpracować?

Patroni publikacji:

Wątki poruszone w materiale:

Przed wdrożeniem

W tej części zebraliśmy pytania istotne w sytuacji, gdy wybierasz dostawcę oprogramowania oraz definiujesz cele i zakres projektu. Dowiesz się z niej też jak ocenić, jaki zakres funkcjonalny będzie potrzebny, na jakie możliwości systemu szczególnie zwrócić uwagę w zależności od specyfiki procesu produkcyjnego.

W trakcie wdrożenia

Z rozdziałów z tej części dowiesz się, na co zwrócić uwagę podczas współpracy przy projekcie, w jaki sposób podzielić role w zespole wdrożeniowym oraz jak przygotować się do uruchomienia rozwiązania, aby zakończyło się ono sukcesem.

Po wdrożeniu

To fragment, którego rozdziały poświęciliśmy pytaniom, które warto zadać sobie na etapie podsumowywania projektu wdrożeniowego w firmie produkcyjnej. Nie zabrakło tu również zagadnień istotnych z perspektywy dalszej współpracy z dostawcą oprogramowania.

Pobierz materiał dla firm produkcyjnych

Wiadomość została oznaczona jako SPAM. Jeśli to czytasz skontakuj się z nami na kontakt@sente.pl

Pobierając materiał akceptujesz Politykę prywatności