Webinar: Jak zwiększyć zadowolenie wymagających klientów w branży dystrybucji spożywczej?

Sprostanie oczekiwaniom klientów branży dystrybucji spożywczej stanowi niemałe wyzwanie. Dopasowanie do wymagań jednego z najbardziej wymagających rynków i budowanie lojalności wymaga szybkiego reagowania na zmieniające się okoliczności. Jak sprostać wyzwaniom, przed którymi stoją aktualnie dystrybutorzy w branży spożywczej? Jakie są dalsze prognozy dla rynku? Na te pytania eksperci odpowiedzą podczas webinaru, który odbędzie się 29.10 o godz. 14.00.

Rynek ciągłych zmian

Prognozy na temat rozwoju rynku spożywczego w 2020 roku szacowały 4% wzrost. Od czasu ich formułowania w styczniu, rzeczywistość rynkowa diametralnie się zmieniła. Pandemia sprowadziła kryzys na wiele branż. Jednakże, dystrybutorzy z branży spożywczej wcale nie mierzą się obecnie z niższym popytem. Ta nieprzewidywalna rzeczywistość spowodowała pojawienie się zupełnie nowych wyzwań dotyczących, przede wszystkim, oczekiwań klientów. O tych wyzwaniach, ale także scenariuszach na przyszłość, eksperci porozmawiają podczas webinaru Jak zwiększyć zadowolenie wymagających klientów w branży dystrybucji spożywczej?

Zapisz się na webinar >>

Na miarę potrzeb

Konsultanci Sente, współpracujący z biznesami z branży dystrybucji spożywczej, systematycznie zgłębiają wiedzę o wyzwaniach i potrzebach tego sektora. Swoimi spostrzeżeniami podzielą się już czwartek, 29.10.2020.

W czasie spotkania eksperci odpowiedzą między innymi na pytania:

  • Jak zmienił się rynek dla dystrybucji spożywczej w obliczu pandemii koronawirusa COVID-19?
  • W jaki sposób zmieniły się wymagania i oczekiwania klientów? 
  • Jak firmy z branży dystrybucji spożywczej odpowiadają na nowe wyzwania? Jak wygląda dostosowanie ich działań jakie rozwiązania wdrażają?
  • Jakie są dalsze prognozy dla rynku? Które obszary funkcjonowania warto udoskonalać już teraz, by być gotowym na możliwe do przewidzenia scenariusze? 

Więcej informacji na temat prelegentów, agendę oraz zapisy można znaleźć tutaj: https://bit.ly/3m6SKRc

Webinar jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Powrót do listy artykułów