AKAT Consulting od ponad 16 lat wspiera firmy w rozwoju biznesu. Zajmuje się szeroko pojętym doradztwem biznesowym, szkoleniami dla firm oraz pozyskiwaniem różnego rodzaju finansowania. Do szczególnych kompetencji firmy należy rozwój cyfrowy, który jest realizowany przez rozmaite projekty szkoleniowe i doradcze. AKAT Consulting z sukcesem edukuje firmy w zakresie transformacji cyfrowej, pomagając określić luki kompetencyjne w tym zakresie i skroić “na miarę” program szkoleniowo-doradczy tak, aby maksymalnie zoptymalizować efekty i nauczyć firmy funkcjonować w nowej rzeczywistości, korzystając z odpowiednich systemów i narzędzi. Intensywnie wspiera przedsiębiorstwa we wdrażaniu rozwiązań IT w firmach, będąc mocnym, merytorycznym partnerem.

AKAT współpracuje z blisko 90-osobowym zespołem trenerów i doradców biznesu różnych specjalizacji, a firma zrealizowała około 42 000 godzin doradczych i szkoleniowych, notując ponad 8 000 uczestników. Obecnie prowadzi program szkoleniowo-doradczy AKADEMIA CYFRYZACJI, który umożliwia pozyskanie dofinansowania do 120 000 zł na rozwój kompetencji cyfrowych w firmach.

Dla AKAT Consulting kluczowe są relacje i to one łączą ludzi i biznesy, dlatego firma zawodowo zajmuje się ich budowaniem, umacnianiem i rozwijaniem. Misją AKAT jest rozwijanie siebie, swoich Klientów i Ich biznesów.

 

Dotychczasowi klienci

GF CORP, VOLKSWAGEN, 3PLAY, BEWA, GDDKiA, Czas na Herbatę, MOSTOSTAL ZABRZE, MEDICUS

Dane kontaktowe