Szkolenia biznesowe i digital consulting wzmacniające rozwój organizacji – to usługi, które świadczy od 2005 roku. Firma wykorzystuje w tym celu innowacyjne narzędzia cyfrowe (edtech) wspierające doskonalenie kompetencji i wzrost przedsiębiorstw. Pomagają firmom w rozwoju, dostarczając im kompleksowych usług doradztwa związanego z pozyskiwaniem dotacji na działalność B+R+I lub transformację cyfrową.

Eksperci Human Partner są aktywnymi członkami polskich i międzynarodowych organizacji technologicznych (m.in. VRARA Associates, ITCorner), popularyzujących wdrażanie innowacji w biznesie, dzięki czemu mają dostęp do międzynarodowego know-how oraz sieci kontaktów, z których korzystają ich klienci.

O wysokiej jakości ich usług rozwojowych świadczy fakt zdobycia międzynarodowej nagrody Komisji Europejskiej – VET Excellence Awards 2018 – za najlepszy program szkoleń dla pracowników w Europie.

W szkoleniach menedżerskich stosują symulacje oparte na wirtualnej rzeczywistości (VR). Dzięki immersyjnemu środowisku ich uczestnicy mogą sprawdzić się w realnych sytuacjach i uzyskać lepsze efekty rozwoju kompetencji.

Dotychczasowi klienci

Zamek Kórlewiecki na Wawelu, Pneumat system, Urtica, TEB Akademia, Dolnośląska Izba Gospodarcza

Dane kontaktowe