Itmation to największy hoster systemów ERP w Polsce. Ta wrocławska marka oferuje hosting chmurowy stworzony na miarę potrzeb współczesnych aplikacji biznesowych, a jej klientami są przede wszystkim producenci oprogramowania ERP i CRM oraz partnerzy wdrożeniowi. Itmation jest partnerem Sente od 2016 roku, a owocem tej współpracy jest kilkanaście udanych wdrożeń o różnej skali w oparciu o środowisko wirtualne.

Nasz partner dzieli się z nami również ekspercką wiedzą dotyczącą hostingu systemów klasy ERP (wspólnie z Partnerem ISV) oraz w zakresie świadczenia usług w segmencie SaaS. Itmation oferuje również optymalizację środowiska chmurowego pod oprogramowanie Teneum X — współpracuje z tą marką w badaniu potrzeb ich klientów w zakresie nowoczesnych rozwiązań chmurowych.

Założona w 2014 roku spółka Itmation, stworzyła ofertę dla producentów oprogramowania ERP (sprawdź dedykowane rozwiązania w chmurze), z której codziennie korzysta tysiące użytkowników, szukających infrastruktury chmurowej na miarę potrzeb swojego biznesu.

Dotychczasowi klienci

Novamed, Hamburger Recycling, Bemondi, WKS Śląsk Wrocław, Comp-Tech, Aura Technology

Dane kontaktowe