Piwne eksperymenty z Sente

American IPA, German Wheat, Belgian Pale Ale… Kiedyś mało mówiące skróty, teraz coraz bardziej znane nazwy. Popularność rzemieślniczych piw stale rośnie. Zwiększa się również grono miłośników domowego warzenia trunków. Ich wymagające hobby wspiera sklep Twój Browar (http://twojbrowar.pl/pl/), który już niebawem będzie korzystał z rozwiązań Sente.

Pasjonaci domowego piwowarstwa

Twój Browar to sklep specjalizujący się w sprzedaży produktów do domowego wyrobu piwa i wina. Założyli go pasjonaci, którzy postanowili podzielić się swoim doświadczeniem i zarazić ciekawym hobby jak największe grono osób.

W Twoim Browarze można kupić wszystko to, co jest potrzebne do domowego wytwarzania piwa lub wina: słody, chmiele, ekstrakty słodowe, enzymy, drożdże, akcesoria do butelkowania i wiele więcej. Produkty można zamawiać przez witrynę internetową oraz w mieszczącym się we Wrocławiu sklepie stacjonarnym. Klienci mogą komponować swoje zamówienia, wybierając różne warianty poszczególnych towarów, co pozwala im uzyskiwać unikalne smaki warzonych napojów.

Narzędzia do rozwoju

Priorytetem dla Twojego Browaru jest bezbłędna i jak najszybsza realizacja zamówień. Firma chce również zwiększać swój asortyment i poszerzać grono klientów. Owocem współpracy z Sente ma być narzędzie, które usprawni pracę sklepu i pozwoli na dalszy rozwój firmy.

Celem, jaki postawiliśmy sobie przed projektem, jest stworzenie rozwiązania, które kompleksowo wesprze procesy przyjmowania zamówień, ich kompletacji i wysyłki. Głównie obszary, które zostaną objęte systemem to sprzedaż, logistyka i magazynowanie. Rozwiązanie będzie również elastyczne i otwarte na konfigurację, co pozwoli na jego modyfikację wraz z rozwojem Twojego Browaru.

Powrót do listy artykułów