Sente ponownie wśród Gazel Biznesu

Już drugi rok z rzędu znaleźliśmy się w gronie laureatów plebiscytu Gazele Biznesu. Zeszłoroczne wyróżnienie było dla nas miłym zaskoczeniem i dało nam dużo motywacji do działania. W tym roku obecność w rankingu to dla nas jasny komunikat – idziemy w dobrym kierunku i utrzymujemy się w czołówce małych i średnich firm dolnego śląska.

Kolejne wyróżnienie dla Sente

31 stycznia na Stadionie Miejskim we Wrocławiu zgromadzili się przedstawiciele dolnośląskich Gazel. Ponad 500 gości świętowało sukces nagrodzonych firm. Był czas na rozmowy, wymianę doświadczeń i zbieranie inspiracji. Galę swoim występem uświetnił Stanisław Sojka. Naszą firmę reprezentował Daniel Urban oraz Jakub Czyżkowski.

Ranking sporządzany jest przez Puls Biznesu i gromadzi najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie firmy. Tworzony jest rokrocznie począwszy od 2000 roku i uważany jest za jeden z najbardziej opiniotwórczych tego typu zestawień. Wszystkie wyróżnione firmy prezentowane są w specjalnym dodatku, który dołączany jest do grudniowego wydania Pulsu Biznesu. Następnie od stycznia do marca w 12 miastach na terenie całego kraju organizowane są uroczyste gale, podczas których przedstawiciele wyróżnionych firm odbierają pamiątkowe dyplomy.

Prestiżowy ranking biznesowy

Ranking jest nie tylko prestiżowym, ale przede wszystkim wiarygodnym źródłem wiedzy na temat kondycji wyróżnionych przedsiębiorstw. Jest on opracowywany na podstawie danych finansowych firm, które weryfikowane są przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland. Dzięki temu jest on odzwierciedleniem faktycznej kondycji przedsiębiorstw w poszczególnych regionach. Twarde dane, na podstawie których jest on opracowywany pokazują rzeczywistą dynamikę rozwoju wyróżnionych przedsiębiorstw.

Oczywistym jest, że nie osiadamy na laurach i w przyszłym roku również znajdziemy się w gronie laureatów.

Powrót do listy artykułów