Sente wspiera “Boiling Frogs”

Nowy Rok rozpocznie się niezwykle interesująco dla branży IT. Już 16 stycznia 2016 r. w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu odbędzie się konferencja software caftsmaship “Boiling Frogs”, która skierowana jest do programistów wszystkich technologii, web developerów, architektów oprogramowania i liderów technicznych. Konferencję organizuje stowarzyszenie ITCorner we współpracy z Tomaszem Kaczmarzykiem, a Sente wspiera wydarzenie jako jeden ze sponsorów. Jest to nowa inicjatywa, czyli pierwsza edycja.

Konferencja branży IT

Podczas konferencji wystąpi kilkunastu prelegentów z całego kraju. Zostaną poruszone tematy uniwersalne, fundamentalne dla wytwarzania m.in. dobrego systemu klasy ERP. Wydarzenie ma na celu propagowanie manifestu software craftsmanshift oraz integrację środowiska IT. Jest również narzędziem do rozwoju i samodoskonalenia się.

Sente zachęca do wzięcia udziału w tej konferencji. Cały dzień interesujących prelekcji, uniwersalna wiedza dostępna w jednym miejscu i różnorodność osobowościowa – tego wszystkiego będzie można doświadczyć podczas konferencji. Zapraszamy do wejścia na stronę Boiling Frogs, na której można zapoznać się z agendą, dowiedzieć się kto będzie występował, a także zarejestrować się – nadal są wolne miejsca.

Sente partnerem konferencji

Sente wspiera konferencję “Boiling Frogs” jako jeden z głównych sponsorów. Miesiąc temu sami wystąpiliśmy w roli organizatorów konferencji Indeks.  Projekty tego typu to okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży i możliwość odkrycia interesujących tematów, które mogą nas zachęcić do dalszego rozwoju.

Powrót do listy artykułów