Sente wspiera “Boiling Frogs”

Nowy Rok rozpocznie się niezwykle interesująco dla branży IT. Już 16 stycznia 2016 r. w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu odbędzie się konferencja software caftsmaship “Boiling Frogs”, która skierowana jest do programistów wszystkich technologii, web developerów, architektów oprogramowania i liderów technicznych. Konferencję organizuje stowarzyszenie ITCorner we współpracy z Tomaszem Kaczmarzykiem, a Sente wspiera wydarzenie jako jeden ze sponsorów. Jest to nowa inicjatywa, czyli pierwsza edycja.

Konferencja branży IT

Podczas konferencji wystąpi kilkunastu prelegentów z całego kraju. Zostaną poruszone tematy uniwersalne, fundamentalne dla wytwarzania dobrego oprogramowania. Wydarzenie ma na celu propagowanie manifestu software craftsmanshift oraz integrację środowiska IT. Jest również narzędziem do rozwoju i samodoskonalenia się.

Sente zachęca do wzięcia udziału w tej konferencji. Cały dzień interesujących prelekcji, uniwersalna wiedza dostępna w jednym miejscu i różnorodność osobowościowa – tego wszystkiego będzie można doświadczyć podczas konferencji. Zapraszamy do wejścia na stronę Boiling Frogs, na której można zapoznać się z agendą, dowiedzieć się kto będzie występował, a także zarejestrować się – nadal są wolne miejsca.

Sente partnerem konferencji

Sente wspiera konferencję “Boiling Frogs” jako jeden z głównych sponsorów. Miesiąc temu sami wystąpiliśmy w roli organizatorów konferencji Indeks.  Projekty tego typu to okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży i możliwość odkrycia interesujących tematów, które mogą nas zachęcić do dalszego rozwoju.

Powrót do listy artykułów