Trendy e-Commerce w 2024 roku: Wojciech Nowak w podcaście Marka Kicha

Początek nowego roku to dobry moment, aby podsumować osiągnięcia poprzedniego i na tej podstawie pomyśleć o trendach, które będą widoczne w czasie kolejnych 12 miesięcy. Eksperci chętnie mówią o tym, co ich zdaniem czeka poszczególne branże w nowym roku. W podcaście Sztuka E-Commerce swoimi spostrzeżeniami na ten temat podzielił się Wojciech Nowak, Partner zarządzający w Sente. 

Podcast o e-Commerce

Sztuka E-Commerce to podcast będący autorskim projektem Marka Kicha, CEO Satisfly, do którego prowadzący często zaprasza ekspertów, aby wypowiedzieli się na ciekawe tematy dotyczące świata e-handlu. Wojciech Nowak miał już wcześniej przyjemność wziąć udział w tej serii. Opowiadał wtedy słuchaczom o systemie WMS dla e-Commerce. Tym razem jednak Marek Kich zaprosił go do odcinka, w którym zebrał 16 ekspertów, dzielących się swoimi przewidywaniami na trendy e-Commerce, które będą panowały w 2024 roku. 

O czym Wojciech Nowak opowiedział w podcaście?

Wojciech Nowak w podcaście Sztuka E-Commerce opowiada m.in. o tym, że firmy, które w trakcie pandemii zainwestowały w e-Commerce, nie zawsze wykorzystują jego potencjał w pełni. Zwraca też uwagę, że poprawa optymalizacji takich rozwiązań przy wykorzystaniu ERP i WMS będzie jednym z wielu trendów w 2024 roku. 

O czym jeszcze opowiada ekspert? Jakie inne trendy przyniesie nowy rok? Posłuchaj podcastu: https://marekkich.pl/sztuka-ecommerce/108-trendy-e-commerce-w-2024-roku-poznaj-wskazowki-16-ekspertow/

Powrót do listy artykułów