Raport z badania:

Wykorzystanie potencjału systemów ERP w budowaniu przewagi konkurencyjnej

W obliczu wyzwań, jakie w ostatnich latach utrudniały działanie firm produkcyjnych wykorzystanie systemów klasy ERP do zwiększania efektywności procesów, automatyzacji i redukcji kosztów powinno być standardem – czy jednak faktycznie tak jest? Zapraszamy do lektury raportu z badania „Wykorzystanie potencjału systemów ERP w budowaniu przewagi konkurencyjnej w firmach produkcyjnych”.

Wiadomość została oznaczona jako SPAM. Jeśli to czytasz skontakuj się z nami na kontakt@sente.pl

Pobierając materiał akceptujesz Politykę prywatności

Z raportu dowiesz się:

Czy i w jaki sposób polskie przedsiębiorstwa produkcyjne wykorzystują potencjał systemów ERP do budowania przewagi konkurencyjnej?

W jaki sposób wykorzystywane narzędzia informatyczne wpływają na jakość obsługi klienta, efektywność współpracy z dostawcami i poprawę wydajności pracy?

Co obecnie stanowi największe wyzwanie w branży produkcyjnej i jak radzą z nim sobie polskie przedsiębiorstwa?

Patroni publikacji:

Badanie branży produkcyjnej:

Charakterystyka grupa badawczej

Wśród respondentów znaleźli się właściciele, członkowie zarządów i dyrektorzy z firm reprezentujących różne branże. W większości były to przedsiębiorstwa średniej wielkości, z pojedynczymi wyjątkami na rzecz mniejszych i większych podmiotów.

Biznes i działanie

Badani opowiedzieli o tym, w jaki sposób wykorzystywane narzędzia informatyczne wpływają na jakość obsługi klienta, efektywność współpracy z dostawcami, wdrażanie nowych pracowników i zwiększanie wydajności pracy.

Wyzwania i trudności

Przedsiębiorcy określili, z jakimi wyzwaniami spotkała się w ostatnim czasie ich organizacja i jakie działania wdrożyli, by sobie z nimi poradzić.

Pobierz raport z badania

Pobierz raport z badania

Wiadomość została oznaczona jako SPAM. Jeśli to czytasz skontakuj się z nami na kontakt@sente.pl

Pobierając materiał akceptujesz Politykę prywatności