Argo oprawione w system Sente

Wsparcie sprzedaży, finansów i księgowości, personelu, relacji z klientem i magazynu wysokiego składu, to główne obszary, których zarządzanie wspomaga aplikacja firmy Sente Systemy Informatyczne w firmie Argo, specjalizującej się w handlu urządzeniami i materiałami do oprawy dokumentów.

System do zarządzania sprzedażą z modułem e-CRM

Nowy system informatyczny ERP, którym objęto gdańską siedzibę firmy i oddział w Warszawie został już oficjalnie uruchomiony. Spółka wykupiła ponad 70 licencji na oprogramowanie, którego zadaniem jest także zarządzanie sprzedażą charakterystyczną dla każdego rodzaju produktów tej firmy, zakupami z uwzględnieniem magazynu składu celnego oraz windykacją i obsługą zgłoszeń serwisowych.

Wdrożenie objęło również moduł e-CRM, który za pośrednictwem strony internetowej, zapewnia pracownikom zdalny dostęp do kartotek podmiotów, osób, kontaktów, cenników i różnego rodzaju analiz.

Z kolei moduły obszaru magazynu wysokiego składu, dzięki integracji z urządzeniami przenośnymi typu Hand-held, zapewniają płynną pracę w magazynach wielkopowierzchniowych. System wspomaga magazynierów w kontroli liczby wolnych miejsc w magazynie, poprzez efektywne zarządzanie obrotem towaru.

Skuteczna poprawa efektywności pracy dzięki Sente

Poprawia efektywność pracy, poprzez automatyczny dobór miejsca składowania towaru. Pozwala zmniejszyć ryzyko popełnienia pomyłek w trakcie szykowania towaru do wysyłki, a tym samym eliminuje potrzebę dodatkowej kontroli wysyłanego towaru.

Dzięki dostępowi do gotowych raportów, analiz i sprawozdań finansowych, aplikacja wspiera również funkcje zarządcze kadry kierowniczej.

Powrót do listy artykułów