Roadshow Synergy Poland - spotkanie z wartościowymi ludźmi

Możliwość dzielenia się wiedzą, czerpania z doświadczeń ekspertów i poznania ciekawych osób, to powody, dla których chętnie uczestniczymy w spotkaniach networkingowych. Gdy otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w warsztatach skierowanych do firm z branży dystrybucyjnej i handlowej, po to aby podzielić się swoim doświadczeniem w projektowaniu rozwiązań dla takich firm, nie wahaliśmy się ani minuty. Podczas spotkania wysłuchaliśmy ciekawych wystąpień. Sami skupiliśmy się na zagadnieniu omnichannel w B2C i B2B.

strategia omnichannel

Warsztaty dla firm

Spotkanie odbyło się 20 lutego w warszawskim Data Center. W warsztatach uczestniczyli przedstawiciele firm z branży handlowej i dystrybucyjnej. Wysłuchali oni prezentacji przygotowanych przez dostawców rozwiązań wspierających zarządzanie biznesem.  Eksperci podzielili się swoimi przemyśleniami na temat najbardziej aktualnych trendów i zaprezentowali rozwiązania, które są odpowiedzią na największe wyzwania branży dystrybucyjnej i detalicznej. Omówione zostały między innymi tematy związane ze wsparciem różnych kanałów sprzedaży oraz bezpieczeństwa systemów w kontekście RODO.

Omnichannel w dystrybucji i retail

Przygotowując się do udziału w warsztatach zastanawialiśmy się, które z naszych doświadczeń byłyby najcenniejsze dla uczestników tego wydarzenia. Doszliśmy do wniosku, że ciekawym pomysłem będzie porozmawianie ze zgromadzonymi o omnichannel. Jakub Czyżkowski podzielił się obserwacjami na temat najciekawszych trendów obecnych w tym kontekście na rynku i opowiedział o naszych doświadczeniach we wspieraniu klientów w procesie wdrażania strategii omnichannel. O zagadnieniu rozmawialiśmy w dwóch perspektywach – omnichannel w B2C i B2B.  Jak koncepcję sprzedaży wielokanałowej realizują firmy z różnych sektorów? Czym różni się implementacja tego podejścia w branży detalicznej oraz dystrybucyjnej? O tym przeczytacie już niebawem w kolejnym tekście na naszym blogu.

doświadczenia we wdrażaniu omnichannel

Wymiana doświadczeń

Warsztaty to nie tylko prezentacje prelegentów, To przede wszystkim wymiana doświadczeń i inspirujące rozmowy. Uczestnicy spotkania chętnie odpowiadali na pytania i angażowali się dyskusję, zarówno podczas prezentacji, jak i w przerwach. Dzięki temu mieliśmy okazję poznać ich główne bolączki i wspólnie zastanowić się, jak w ich rozwiązaniu mogłyby pomóc rozwiązania IT. Tego typu spotkania to dla nas potwierdzenie tego, że wyzwania, z którymi każdego dnia pomagamy sobie radzić naszym klientom, to prawdziwa wartość, która pozwala im rozwijać się jeszcze szybciej.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane artykuły

bg Logistyka - WMS

Korzyści z wdrożenia systemu WMS w firmie

System WMS to Magazynowy System Informatyczny, czyli program służący do zarządzania magazynem. Często stanowi on jeden z modułów systemu ERP.

bg Logistyka - WMS

Co system WMS może zrobić dla Twojego biznesu? – 10 korzyści wdrożeń w firmach naszych Klientów

Standardowe rozwiązanie WMS pomaga usprawnić pracę, wyeliminować żmudne czynności i pomyłki. Jakie korzyści biznesowe płyną z wdrożenia rozwiązań WMS? Przygotowaliśmy przegląd 10 efektów, które nasi Klienci osiągnęli w swoich firmach dzięki rozwiązaniom WMS.

bg Logistyka - WMS

automatyzacja, system WMS, systemy magazynowe wms,

Optymalizacja procesów magazynowych w logistyce – kluczowe aspekty automatyzacji.

Transformacja technologiczna sprawiła, że automatyzacja procesów magazynowych staje się koniecznością.

bg Logistyka - WMS

system WMS, systemy magazynowe wms,

System WMS – co to takiego i ile kosztuje?

WMS to system informatyczny służący do zarządzania pracą w magazynie. Właściwie dobrany może znacząco przyczynić się do zwiększenia wydajności pracy.

bg Logistyka - WMS

Obsługa zwrotów i multipicking w systemie WMS

Inteligentne rozwiązania zarządzania magazynem są stale optymalizowane i doskonalone. Wszystko po to, aby zawarte w nich algorytmy i reguły pozwalały systematyczne podnosić efektywność procesów, dążąc do ich perfekcyjnej organizacji.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIŻĄCO.