Sente wśród Diamentów Forbesa

Kolejny raz Sente znalazło się wśród firm w rankingu Diamentów Forbesa. Wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ stanowi potwierdzenie tego, że nasze działania oraz rozwój firmy znajduje uznanie w jednym z najbardziej prestiżowych plebiscytów w Polsce.

Czym są Diamenty Forbesa?

Nie bez powodu nazwa ta pochodzi od szlachetnych kamieni posiadających wielką wartość. Diamenty Forbesa to lista firm, które wyjątkowo dobrze radzą sobie na polskim rynku i dynamicznie się rozwijają. W ramach tegorocznej, czternastej edycji, utworzono rekordowo długi spis przedsiębiorstw, z których końcowo 6636 zaliczyło się do rankingu. W ubiegłym roku liczba ta wynosiła 4218, więc różnica przyrostu w skali rok do roku wynosi 57%. 

Jakie wymagania brane są pod uwagę?

Oczywiście nie wystarczy tylko zgłosić firmy, aby znaleźć się w rankingu. Redakcja magazynu Forbes i Dun & Bradstreet Poland decydują o tym, kto pojawi się w zestawieniu, na podstawie kilku czynników. Są nimi tempo rozwoju działalności, a także dane dotyczące przychodu. Do wycen majątków przedsiębiorstw wykorzystuje się metodę szwajcarską. Tegoroczny raport uwzględnia średnią zysków z lat 2016-2020. 

Sente w rankingu

W tym roku Sente zajęło 55. miejsce na liście regionalne w grupie firm, które osiągnęły od 5 do 50 mln złotych przychodu. Znalezienie się w pierwszej setce to dla nas ogromny wyczyn. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy, aby nadal odnosili sukcesy, a także rozwijali się równie prężnie, jak dotychczas. 

Powrót do listy artykułów