Diamenty Forbesa: Sente na 1. miejscu na Dolnym Śląsku!

Pierwszy raz w historii znaleźliśmy się w zestawieniu Diamenty Forbesa i to na czołowych pozycjach! W kategorii przedsiębiorstw o przychodach do 50 mln zajęliśmy 1. miejsce na Dolnym Śląsku oraz uplasowaliśmy się w pierwszej dziesiątce w rankingu ogólnopolskim. To dla nas duży sukces!

Twarde dane wyłoniły liderów

Diamenty Forbesa to jedno z najważniejszych wyróżnień biznesowych w kraju. Ranking opracowywany jest na podstawie rzeczywistych danych dotyczących przychodów przedsiębiorstw oraz tempa rozwoju działalności. Pierwszy raz w historii jako Sente zostaliśmy wyróżnieni w zestawieniu. Wyniki, które uzyskaliśmy, to zdecydowanie powód do dumy.

W kategorii firm z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln złotych Sente zajęło:

  • 1. miejsce w rankingu Dolnego Śląska
  • 9. miejsce w rankingu ogólnopolskim

157,57% tempa wzrostu

Wysokie lokaty Sente w rankingu Diamenty Forbesa to wypadkowa wartości przychodów osiąganych przez spółkę oraz uzyskanego w badanym czasie zysku. Wyniki zestawienia powstają na bazie analiz metodą szwajcarską. W tegorocznym zestawieniu pod uwagę brane były wartości z lat 2013 – 2017. Średnia ważona wzrostu Sente wyniosła w tym okresie 157,57%!

Uznane zestawienie

To już 12. edycja Diamentów Forbesa. Zestawienie opracowywane jest przez firmę Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes”. W zestawieniu znalazły się przedsiębiorstwa, które w ciągu trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Pod uwagę brane były firmy, które złożyły swoje sprawozdanie finansowe do KRS. Ranking podzielony jest na 3 kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym:

  • firmy małe z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł;
  • firmy średnie z przychodem ze sprzedaży od 50 do 250 mln zł;
  • firmy duże z przychodem ze sprzedaży powyżej 250 mln zł.:
Powrót do listy artykułów