IX Kongres Logistyki i Magazynowania

Już 15 i 16 listopada w Warszawie odbędzie się jedno z największych wydarzeń branży logistycznej. Kongres Modern Warehouse to 2 dni prelekcji, 5 paneli tematycznych i kilkaset osób, chętnych do wymiany wiedzy i doświadczenia. Nie mogło nas tam zabraknąć.

Najważniejsze tematy

Kongres Modern Warehouse to doskonała okazja, aby poznać najbardziej aktualne trendy w obszarze logistyki i magazynowania. W jednym miejscu zgromadzi się kilkuset specjalistów i ekspertów z niebagatelnym doświadczeniem. Tematyka Kongresu skupia się wokół różnych aspektów zarządzania logistyką Szczegółowej analizie poddawane są najnowsze rozwiązania i innowacje związane z zarządzaniem magazynami.

Merytoryczna dyskusja

Stałym elementem Kongresu są dyskusje ekspertów, przeprowadzane w kilku panelach. Do tej pory zaproszeni goście dzielili się doświadczeniami z zakresu m.in. wynajmu powierzchni magazynowych, wdrażania automatyki magazynowej czy wykorzystania outsourcingu usług logistycznych. W tym roku panele dotyczyć będą m.in. ofert i produktów dla logistyków, inwestycji w nowe powierzchnie magazynowe oraz wyzwań związanych z zatrudnieniem.

Z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do udziału w panelu dyskusyjnym poruszającym zagadnienie łańcucha dostaw 4.0. Jakub Czyżkowski opowie o naszym doświadczeniu w projektowaniu rozwiązań dla firm, które mierzą się z wyzwaniami w zapewnieniu dostępności towarów, realizując sprzedaż wielokanałową.

Wymiana doświadczeń

W planie Kongresu nie zabrakło czasu zarezerwowanego na networking. Dzięki temu każdy z obecnych będzie miał okazję osobiście poznać specjalistów i wymienić się spostrzeżeniami. W tym roku integrację uczestników wesprze specjalnie przygotowana aplikacja, która pozwoli skojarzyć ze sobą uczestników w dowolnym czasie i miejscu – nie tylko na Kongresie, ale również po jego zakończeniu.

Powrót do listy artykułów