Targi eHandlu – jedno z najważniejszych wydarzeń w branży eCommece

13. edycja, 138 wystawców, 24 prelegentów, 4000 uczestników. Tak w liczbach prezentują się Targi eHandlu, które odbędą się już 8 listopada w Warszawie. Jest to wydarzenie, na którym nie mogło nas zabraknąć. Co interesującego przygotowali organizatorzy?

Dawka merytorycznej wiedzy

Wydarzenia w formule targów kojarzą się z wystawcami, którzy przygotowują stoiska i opowiadają o swoich rozwiązaniach. Nie inaczej będzie na Targach eHandlu. Podczas całodniowego spotkania będzie można porozmawiać z przedstawicielami ponad stu firm, które w różnych aspektach i obszarach wspierają firmy z branży eCommece. To wydarzenie wychodzi jednak poza tradycyjna formułę targów. Oprócz wizyt na stoiskach, podczas Targów eHandlu będzie można wysłuchać wystąpień specjalistów z ogromnym doświadczeniem w sprzedaży internetowej. Dzięki temu, uczestnicy wydarzenia poznają wartościowe case study i otrzymają dawkę inspiracji od ekspertów w branży e-Commerce.

Ludzie, z którymi warto porozmawiać

To właśnie specjaliści i eksperci, zarówno Ci, którzy występować będą na scenie, jak i Ci, których spotkać będzie można przy stoiskach, są powodem, dla którego warto wybrać się na Targi eHandlu. Wymiana doświadczeń i wiedzy to wartość, której nie sposób pominąć. Organizatorzy przygotowali wydzieloną strefę networkingu, w której będzie można spokojnie porozmawiać i podyskutować.

Przyjdź i sprawdź

Jeśli nadal zastanawiacie się, czy Targi eHandlu są dla Was, mamy rozwiązanie. Przyjdźcie i sprawdźcie sami – udział w wydarzeniu jest darmowy. Jesteśmy przekonani, że każdy, komu branża e-Commece nie jest obca znajdzie na Targach coś dla siebie. Wydarzenie odbędzie się 8 listopada 2017 roku w Warszawie (EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego). Na miejscu będzie można spotkać kilka osób z zespołu Sente. Do zobaczenia!

Powrót do listy artykułów

Pozostałe artykuły