Relacja z gali rozdania Diamentów Forbesa

O tym, że po raz pierwszy znaleźliśmy się w zestawieniu Diamenty Forbesa, dowiedzieliśmy się już na początku roku. Statuetka za zajęcie 1. miejsca na Dolnym Śląsku trafiła w nasze ręce jednak dopiero podczas uroczystej gali, która odbyła się 16.05 we Wrocławskim hotelu Monopol.

Powód do dumy

Diamenty Forbesa jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień biznesowych w kraju. Ranking powstaje na bazie rzeczywistych danych dotyczących przychodów firm oraz tempa rozwoju. Z tego względu jest to dla nas tak ważne wyróżnienie, ponieważ stanowi rzeczywiste odzwierciedlenie rozwoju, jaki przeszliśmy jako firma.

W kategorii firm z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln złotych zajęliśmy:

  • 1. miejsce w rankingu Dolnego Śląska
  • 9. miejsce w rankingu ogólnopolskim

Uhonorowanie systematycznego rozwoju

Wysokie lokaty w zestawieniu Diamenty Forbesa to rezultaty zmian, które zaszły w Sente. Na przestrzeni kilku ostatnich lat odeszliśmy od tradycyjnego modelu zarządzania na rzecz większej autonomii zespołów. Wszyscy pracownicy mają wpływ na to, co dzieje się w firmie i angażują się w podejmowanie wspólnych decyzji w najistotniejszych dla firmy kwestiach. Dynamiczny rozwój Sente i nagrody, takie jak Diamenty Forbesa, pokazują nam, że zmiany były dobrą decyzją.

Uroczysta gala

Wyniki tegorocznego rankingu Diamenty Forbesa były znane już kilka miesięcy temu, lecz uroczyste gale rozdania nagród w poszczególnych województwach były rozłożone w czasie. Gala na Dolnym Śląsku odbyła się 17. maja w Hotelu Monopol. Uroczystość zgromadziła laureatów w poszczególnych kategoriach.

Relacja z rozdania nagród znajduje się tutaj: https://youtu.be/30yittuHtc8

Powrót do listy artykułów