4. Gazela Biznesu dla Sente!

Czwarty rok z rzędu jako Sente znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu. Tegoroczny plebiscyt to dla nas kolejne, wysokie miejsce w zestawieniu ogólnopolskim oraz awans w rankingu dolnego śląska.

Sente w czołówce najdynamiczniej rozwijających się firm

W 19. edycji Gazel Biznesu Sente uplasowało się na:

  • 23 miejscu w rankingu województwa dolnośląskiego, co stanowi awans z 27 miejsca zajętego w roku ubiegłym
  • 279 miejscu w rankingu ogólnopolskim.

Tak wysokie miejsce to potwierdzenie dynamicznego rozwoju, który jako Sente utrzymujemy niezmiennie na od kilku lat. Z rankingu wynika również, że Sente to najszybciej rozwijający się dostawca systemów ERP na dolnym śląsku. To dla nas duży sukces i utwierdzenie w przekonaniu, że rozwiązania ERP, które projektujemy, wyróżniają się na rynku.

Prestiżowy ranking

Plebiscyt Gazele Biznesu organizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce od 2000 roku ranking sporządza  „Puls Biznesu”. O miejscu w rankingu Gazel Biznesu decyduje procentowy wzrost, zanotowany na przestrzeni trzech badanych lat. Udział w rankingu jest bezpłatny. Wszystkie wyróżnione firmy prezentowane są w specjalnym dodatku, który dołączany jest do grudniowego wydania Pulsu Biznesu. Następnie od stycznia do marca w 12 miastach na terenie całego kraju organizowane są uroczyste gale, podczas których przedstawiciele wyróżnionych firm odbierają pamiątkowe dyplomy.

O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2017 vs. 2015). W rankingu nie mogą się znaleźć firmy, które w badanym okresie miały chociaż raz ujemną wartość kapitału własnego.

Więcej o kryteriach, na postawie których powstał tegoroczny ranking można przeczytać tutaj: https://www.pb.pl/gazele/kryteria-rankingu/

Powrót do listy artykułów