System ERP w modelu subskrypcyjnym

Cyfryzujemy procesy biznesowe za pomocą dopasowanych do potrzeb rozwiązań ERP dostępnych w modelu subskrypcyjnym.

Subskrypcyjny model wdrożenia systemu ERP

Rozwój i wzrost efektywności bez bariery wejścia

Wierzymy, że obniżanie bariery wejścia do świata dopasowanych rozwiązań IT jest naturalnym krokiem odpowiadającym na potrzeby i oczekiwania polskich firm. Zainspirowani rozmowami z naszymi Klientami stworzyliśmy innowacyjny model wdrożenia systemu ERP w modelu subskrypcji, który sprawia, że IT jest dostępne dla Twojej firmy.

Każda organizacja, z którą współpracujemy, ma indywidualny sposób działania. Wdrożenie systemu ERP w modelu subskrypcyjnym to rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które chcą się dynamicznie rozwijać i poszukują narzędzi dopasowanych do ich potrzeb, które nie będą ich ograniczać, także pod kątem nieosiągalnych barier wejścia.

Wdrożenie ERP w modelu subskrypcyjnym

Cele biznesowe projektu

Podejmując się współpracy szczegółowo analizujemy specyfikę firmy i jej potrzeb. Wspólnie z naszym Klientami określamy cele biznesowe projektu oraz termin ich realizacji. Rozpoczynamy współpracę tylko z tymi firmami, w których jesteśmy w stanie osiągnąć wymierne efekty.

Skontaktuj się z nami w sprawie subskrypcji ERP >>

Koszty modelu subskrypcyjnego

System ERP w modelu subskrypcyjnym oferujemy w taki sposób, że koszt wdrożenia podzielisz pomiędzy opłatę początkową a opłatę miesięczną. Środek ciężkości pomiędzy nimi jest elastyczny i można go modyfikować w zależności od potrzeb konkretnej firmy. Dokładne szczegóły modelu omówisz z konsultantem biznesowym.

Subskrypcja ERP – korzyści

Gwarancja poprawy efektywności

Mamy doświadczenie w cyfryzacji procesów biznesowych i wierzymy w nasze projekty, dlatego jesteśmy pewni ich rezultatów. Gwarantujemy, że znajdziemy w Twojej firmie procesy, w których poprawimy efektywność o minimum 30% lub znajdziemy inny powód cyfryzacji.

Skontaktuj się z naszym ekspertem >>

Współpraca i zaangażowanie

Głęboko wierzymy w proponowany przez nas model wdrożenia, ale taka współpraca wymaga aktywnego zaangażowania obydwu stron. Od samego początku wspólnie z Klientem ustalamy mierniki efektywności i potrzebujemy pełnej otwartości w zakresie przedstawiania aktualnej sytuacji, tak, byśmy mogli proponować transparentne działania, wiarygodne cele biznesowe i dotyczące wzrostu efektywności poszczególnych procesów.

Pełna elastyczność

Wierzymy w powodzenie naszych projektów i jesteśmy przekonani, że z nami odniesiesz sukces. Dołożymy wszelkich starań, by właśnie tak się stało. Jeśli jednak z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony ze współpracy, a to rozwiązanie nie jest dla Ciebie, dzięki subskrypcyjnemu modelowi wdrożenia możesz zrezygnować ze współpracy po czasie określonym w umowie, nie ryzykując utratą dużej kwoty zainwestowanej w projekt.

Gwarancja rezultatów

Bezpłatny konsulting lub zwolnienie z opłaty subskrypcyjnej do czasu osiągnięcia obiecanych rezultatów efektywności – jeżeli nie zrealizujemy celów wyznaczonych na etapie prac analitycznych w ustalonym terminie, to będziesz mógł skorzystać z opcji bezpłatnej subskrypcji lub konsultacji z naszymi ekspertami do momentu, aż osiągniemy założone wyniki.

Porozmawiaj o szczegółach modelu subskrypcyjnego z konsultantem

Paweł Forystek

New Business Development Manager

Subskrypcyjny ERP

Dopasowane do potrzeb rozwiązania ERP bez bariery wejścia

Decydując się na wdrożenie ERP w modelu subskrypcyjnym zyskujesz znacznie więcej, niż implementując system tradycyjnie. Oprócz standardowych korzyści związanych z wykorzystaniem rozwiązania wspierającego obsługę procesów biznesowych nasza innowacyjna propozycja oferuje elastyczność i gwarancję rezultatów.

Nasze rozwiązanie znosi barierę wejścia do świata rozwiązań informatycznych, dzięki czemu wdrożenie systemu ERP staje się znacznie bardziej dostępne. Oferujemy niezbędne wsparcie i pewność poprawy efektywności. Dzięki naszemu rozwiązaniu zarządzanie przedsiębiorstwem może być realizowane bez ograniczeń w dostępie do informacji, dokładnie w taki sposób, jakiego potrzebuje Twoja firma.

Przykłady projektów

Quiosque

W nowej szacie informatycznej - kompletny system obsługi retail i omnichannel

300%

Wzrost sprzedaży w kanale eCommerce

Novoterm

Jedna platforma ERP, WMS, CRM dla branży dystrybucyjnej

30%

wzrost wartości wysyłanych przesyłek

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się