Sente & Przyjaciele – spotkanie networkingowe

W Sente wierzymy, że pogłębianie relacji pomiędzy firmami pomaga przełamać sztywne ramy biznesu. A przecież biznes to ludzie – dlatego 8 grudnia zorganizowaliśmy w naszej siedzibie spotkanie networkingowe, podczas którego uczestnicy mogli lepiej się poznać i wymienić swoimi doświadczeniami. 

Tematyka spotkania 

Spotkanie networkingowe „Sente & Przyjaciele” zostało podzielone na trzy części. Pierwsza miała charakter zapoznawczy – wszyscy mieli możliwość przedstawienia się i zaprezentowania swojej firmy. W kolejnej zorganizowaliśmy blok merytoryczny dotyczący naszych historii o współpracach z przedsiębiorstwami z branży handlu i dystrybucji. Ostatnia część również stanowiła blok merytoryczny, jednak opowiadał on o naszej współpracy z firmami produkcyjnymi. Na koniec zaprosiliśmy wszystkie organizacje do dyskusji na temat możliwej współpracy i kooperacji. 

Integracja

W przerwie pomiędzy poszczególnymi blokami, przedstawiciele przedsiębiorstw mieli możliwość rozmowy i zintegrowania się. Event został zakończony wspólnym lunchem. Dzięki temu każdy miał szansę na nawiązanie kontaktu z uczestnikami i przedyskutowanie potencjalnej współpracy w przyszłości. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za pojawienie się na wydarzeniu. 

Powrót do listy artykułów